Galeria Stolarki

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Wybierając okna do domu lub mieszkania, należy przede wszystkim zastanowić się, czy w danym miejscu lepiej sprawdzą się okna plastikowe, drewniane, aluminiowe czy też drewniano-aluminiowe. O pomoc w wyborze okien warto zwrócić się do dobrych fachowców, którzy wiedzą, jakie rozwiązania będą optymalne dla konkretnego budynku. Takich specjalistów można znaleźć np. w profesjonalnej firmie Galeria Stolarki w Szczecinie.

O tym, jakie okna ze Szczecina wybrać, mogą zadecydować nie tylko wskazówki fachowców, ale również indywidualne upodobania oraz oczekiwania klienta. Dla tych osób, dla których istotne znaczenie ma niska cena, łatwość czyszczenia oraz wysoki poziom szczelności, najlepszym rozwiązaniem będą okna PCV. Z kolei ci, którzy cenią produkty wykonane z materiałów przyjaznych człowiekowi i środowisku, charakteryzujące się klasycznym wzornictwem oraz możliwością regulacji wilgotności w pomieszczeniach, powinni zdecydować się na okna drewniane.

Dla osób poszukujących niebanalnych produktów o nowoczesnym designie i bardzo dużej wytrzymałości dobrą propozycją są natomiast okna aluminiowe. A klienci, którzy lubią łączyć tradycję z nowoczesnością, mogą postawić na drewniano-aluminiowe systemy okienne.

Przy wyborze okien oprócz rodzaju materiału, z jakiego zostały wykonane, a także ich ceny warto zwrócić uwagę na takie kwestie, jak:

  • współczynnik przenikania ciepła,
  • rodzaj pakietu szybowego - okna dwu- lub trzyszybowe,
  • współczynnik przepuszczalności energii słonecznej,
  • klasa odporności na włamanie,
  • izolacyjność akustyczna okna,
  • system otwierania okien - okna otwierane do wewnątrz, na zewnątrz, przesuwne, obrotowe lub wychylne.

W omówieniu i porównaniu ze sobą parametrów technicznych poszczególnych modeli klientom szczecińskiej firmy chętnie pomagają jej pracownicy. Doradzają oni również, na co zwrócić uwagę przy montażu zakupionych produktów. Prawidłowy i staranny montaż okien jest o tyle ważny, że ma wpływ na ich szczelność oraz funkcjonalność.

W opisywanej firmie oprócz szerokiej gamy okien dostępne są m.in. wysokiej jakości drzwi wejściowe, tarasowe i wewnętrzne, rolety elewacyjne i naokienne, a także bramy segmentowe oraz rolowane.

Dodano: 21-05-2019
Autor: Kalina Pawlak
Źródło:
http://galeriastolarki.pl/Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: