PPHU Ceramika Artystyczna WIZA Sp. z o.o.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

W polskiej tradycji niedzielny obiad odbywał się zwykle przy odświętnie nakrytym stole. Wyniesione z domu przyzwyczajenia są kultywowane i dzisiaj, kiedy młodzi ludzie wprowadzają tego rodzaju zwyczaje do swoich domów. Robią to przy użyciu naczyń kuchennych produkowanych i sprzedawanych w Polsce. Takie zestawy pojawiają się często w rodzinnych opowieściach. 

Najlepsze naczynia ceramiczne pochodzą z firmy Ceramika Wiza, która ma swoją siedzibę w Bolesławcu. Od wielu lat w manufakturze tworzone są wzory, których próżno szukać w masowej produkcji. To zwykle określona liczba egzemplarzy, która przyciągają wzrok każdego konsumenta. Są po prostu doskonale wykonane i aż trudno uwierzyć, że są dziełem rąk ludzkich. 

Pracownicy fabryki przygotowują swoje wzory w oparciu o tradycje ludowe, pory roku oraz konkretne okazje. Można więc zobaczyć zdobienia nawiązujące do natury oraz polskich regionów. W sezonie zimowym i świątecznym sprzedawca notuje wyraźny wzrost zapotrzebowania na zestawy, ozdobione gwiazdkami śniegu, bałwankami czy motywami Bożego Narodzenia. 

Wśród najczęściej zamawianych produktów znajdują się zestawy obiadowe. W zależności od modelu składają się one z różnej ilości i rodzaju naczyń. Najbardziej rozbudowane mogą liczyć kilkadziesiąt różnych naczyń, dostosowanych do jedzenia konkretnych potraw. Obligatoryjnie w wybranej grupie powinny się znaleźć talerze płaskie, przynajmniej o dwóch średnicach, kilka misek, talerze głębokie oraz naczynia do picia. Zwykle są to kubki o tradycyjnej pojemności. 

Zestawy ceramiki z Bolesławca są znane na całym świecie. Rynek europejski zdobyto dość szybko. Prawdziwym hitem okazała się sprzedaż do Stanów Zjednoczonych. Również tam klienci zachwycają się ponadczasowymi zdobieniami. Proces kupna przebiega bardzo sprawnie. Dużym ułatwieniem jest odpowiednia kategoryzacja produktów. W ten sposób konsument szybko trafi na towar, które faktycznie szuka. Dokładne opisy oraz nawiązania do podobnych serii, kończą się często powrotem do sklepu i ponownymi zakupami. 

Dodano: 27-02-2021
Autor: Roksana Szymańska
Źródło:
https://store.ceramikawiza.com/zestawy-obiadowe-c-16_27.htmlDodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: