ARTFOL Sp. z o. o. s.k.

  • Telefon: 44 646 53 12
  • WWW: https://www.artfol.pl/
  • Miejscowość: PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
  • Adres: ODDZIELNA 14
  • Kod pocztowy: 97-300

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Choć worki i reklamówki wykonane z tworzywa sztucznego nie są obecnie uznawane za przyjazne dla środowiska, to wiele osób nie wyobraża sobie bez nich codziennego życia w domu lub w pracy. Są to elementy łatwe w użyciu, wielofunkcyjne, z których użyciem poradzi sobie nawet kilkuletnie dziecko. Popularność foliówek sprawiła, że zaczęto zastanawiać się nad ich alternatywną produkcją, która obejmowałaby wyroby wykonane z bardziej trwałego surowca, a przez to z powodzeniem nadające się do wielokrotnego użytku.

Takie właściwości mają worki HDPE. Ich poducent, firma ARTFOL Sp. z o. o. sp. k. zadbał, by proponowany w jego ofercie asortyment był nie tylko przydatny, ale również mniej toksyczny dla środowiska. Misja ta powiodła się. Dostawca już od wielu lat realizuje zlecenia na woreczki o rozmaitych rozmiarach i grubości, które powstają podczas ekologicznego procesu wytwórczego. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii mieszania komponentów oraz ich formowania producent jest w stanie dostarczyć woreczki o wymiarach od zaledwie kilkudziesięciu centymetrów kwadratowych aż po foliowe płaty o powierzchni kilku metrów kwadratowych, w zależności od potrzeb klienta.

Woreczki można bez problemów użytkować jako sposób na bezpieczne przechowywanie żywności. Nadają się także do mrożenia, dzięki czemu sprzyjają domowym oszczędnościom, bo zapobiegają wyrzucaniu jedzenia, które w niskich temperaturach nie traci swoich właściwości smakowych i jakościowych. Pomagają również przy przygotowywaniu warzyw i owoców podczas sezonu. Tak odmierzoną porcję potem wystarczy tylko wrzucić do garnka i zagotować, by cieszyć się pyszną, pełną warzyw zupą lub orzeźwiającym kompotem.

Jeśli prowadzi się gospodarstwo domowe w jak największym stopniu zgodne z zasadami ekologii, nie trzeba rezygnować z używania woreczków. Warto tylko postawić na ich dobry gatunek i wykorzystywać je wielokrotnie. Można je myć pod bieżącą wodą lub w zmywarkach. Nie przenoszą zapachu ani smaku, a gdy już się zniszczą, wystarczy oddać je do skupu surowców wtórnych.

Dodano: 12-04-2021
Autor: Anastazja Wilk
Źródło:
https://www.artfol.pl/worki-foliowe/worki-i-reklamowki-hdpeDodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: