HUBUFORM MONIKA KUBICKA- BURIAK

  • Telefon: 721-240-257
  • WWW: https://hubuform.pl/
  • Miejscowość: Warszawa
  • Adres: Pelikanów 31/33
  • Kod pocztowy: 02-843

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Wspólne spędzanie czasu z czworonogiem nie musi ograniczać się tylko do spacerów pieszych, odbywanych w najbliższej okolicy. Dzięki ofercie sklepu internetowego Hubuform Monika Kubicka-Buriak można zwiększyć dostępne możliwości chociażby o przejażdżkę rowerem lub samochodem. Jest to szczególnie atrakcyjna opcja w przypadku, gdy mieszka się w gęsto zabudowanym terenie, pozbawionym parków i przestrzeni, by pies mógł się wybiegać.

Wspomniany dostawca proponuje bezpieczne i proste w użyciu rozwiązania, które sprawią, że taka wspólna wycieczka będzie przyjemnością zarówno dla zwierzęcia, jak i jego właściciela. Na stronie sklepu można znaleźć taki asortyment, jak choćby transporter rowerowy dla psa lub pasy, które zapewnią pupilowi wygodną i bezpieczną podróż autem. Warto podkreślić, że tego typu zabezpieczenia podczas transportu zwierząt są również zapisane w odpowiednich ustawach i rozporządzeniach. Dobrze więc przed pierwszym wyruszeniem w trasę z domowym pupilem dokładnie poznać obowiązujące przepisy, a następnie zakupić wspomniany sprzęt, aby uniknąć mandatu.

Taka wspólna rowerowa lub samochodowa wycieczka to świetny patent, który dostarczy ruchu oraz emocji zarówno psu, jak i jego panu lub pani. Transporter rowerowy jest prosty w montażu, bez problemu można go przytwierdzić do każdego rodzaju roweru. Poleca się go szczególnie dla psów niewielkich ras. Dla nieco większych czworonogów można zastosować na wspólną podróż specjalne wózki, doczepiane z tyłu ramy. Choć wielu właścicieli dużych ras psów zapewnia im ruch, pozwalając im biec obok roweru, to jest to bardzo obciążające dla psich stawów, gdyż zazwyczaj trasy takiego biegu to wybetonowane lub wyasfaltowane ścieżki rowerowe, niezbyt przyjazne dla psich łap. 

Szelki służące jako pasy pozwolą utrzymać psiaka w jednym miejscu podczas podróży i zapobiegną ewentualnym urazom, gdy na przykład samochód gwałtownie zahamuje lub skręci, a zwierzę straci równowagę. To także nauczy pupila, by podczas jazdy siedział na swoim miejscu i nie próbował zwiedzać zakamarków samochodu na własną rękę.

Dodano: 17-04-2021
Autor: Anna Głowacka
Źródło:
https://hubuform.pl/torby-i-transportery-dla-psaDodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: