Centrum Szkoleniowe Wspólna

  • Telefon: 665 01 77 77
  • WWW: https://ce.edu.pl/
  • Miejscowość: Warszawa
  • Adres: Wspólna 56
  • Kod pocztowy: 00-686

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Sektor budowlany daje dziś spore możliwości, jeśli chodzi o założenie własnej działalności gospodarczej i świadczenie usług budowlanych. Polscy przedsiębiorcy w powyższym zakresie są uznawani za dobrych fachowców nie tylko we własnym kraju, ale również za granicą. Z tego też powodu coraz więcej Polaków decyduje się na całkowitą emigrację i rozwijanie swojej firmy na terenie obcego państwa, gdyż daje to o wiele lepsze perspektywy, zarówno finansowe, jak i socjalne. 

Największym problemem, z jakim przychodzi się zmierzyć przy tego typu decyzji, jest znajomość obcego języka. Bez tej umiejętności niemożliwe jest znajdowanie klientów, ogłaszanie swoich usług czy też porozumienie się ze zlecającym i poznanie jego oczekiwań. Prowadząc firmę za granicą, trzeba też orientować się choć w minimalnym stopniu w obowiązujących przedsiębiorcę przepisach prawnych, w czym również język ojczysty kraju, w którym się mieszka i pracuje, jest niezbędny. 

Dlatego też przed realizacją planów wyjazdu w celach zarobkowych warto poświęcić nieco czasu na podniesienie swoich kwalifikacji lingwistycznych. W tym celu nie trzeba nawet wychodzić z domu. W ofercie szkoły językowej Centrum Europy z Warszawy istnieje możliwość uczestnictwa w kursie online, który jest prowadzony z wykorzystaniem sieci internet oraz odpowiedniego do potrzeb oprogramowania. Prowadzone przez kompetentnych lektorów zajęcia obejmują naukę takich języków, jak:

  • szwedzki online,
  • fiński online,
  • norweski online,
  • duński online.

Powyższe kursy dotyczą języków krajów skandynawskich, co jest celowym zabiegiem organizatora. Dostrzega on potencjał, jaki daje umiejętność posługiwania się mową Skandynawów u polskiego przedsiębiorcy, szczególnie realizującego się w branży budowlanej. Zapotrzebowanie na tego typu usługi na północy Europy jest bardzo duże i warto skorzystać z możliwości wejścia na ten rynek oraz zdobycia tam dającej oczekiwane profity pozycji. Po ukończonym kursie językowym prowadzonym przez wspomnianą wcześniej szkołę będzie to z pewnością dużo prostsze.

Dodano: 08-05-2021
Autor: Ignacy Sikorski
Źródło:
https://ce.edu.pl/kursy/grupowe/szwedzkiDodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: