HANNSA PRECISION

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Coraz większe wymagania rynku zmuszają producentów wielu branż do poszukiwania coraz doskonalszych maszyn. Producenta innowacyjnych, precyzyjnych urządzeń do obróbki metali i innych tworzyw można znaleźć na stronie hannsa.pl. Jest to spółka, która powstała w 2008 roku i należy do znanej od lat 70. ubiegłego wieku grupy YLM. Dysponując doskonałymi fachowcami z bogatą wiedzą technologiczną firma ta zaczęła produkować tokarki CNC, maszyny do gwintowania i wytaczania CNC, a także centra obróbcze. 

Dzięki temu, że produkowane przez nią maszyny cechowały się wyjątkową jakością, szybko zyskiwały na popularności i były chętnie kupowane przez przedsiębiorców z różnych części świata. Firma odniosła prawdziwy sukces i trafiła na tajwańską giełdę, gdzie bardzo dobrze sobie radzi. Obecnie producent ten ma już bogatą sieć sprzedaży i serwisu w każdym zakątku świata i bardzo się stara, aby każdy klient był usatysfakcjonowany obsługą. Oferuje nie tylko serwis gwarancyjny, ale i pogwarancyjny i to w języku klienta. 

Jednym z jego najchętniej kupowanych wyrobów jest centrum obróbcze 5-osiowe zaprojektowane i zbudowane w najnowocześniejszej technologii. Jest to idealny sprzęt dla zakładów zajmujących się wykonywaniem rozmaitych modeli czy form do termoformowania, laminowania i odlewania. Żadna inna, nawet bardzo precyzyjna maszyna nie jest w stanie wykonać bardzo skomplikowanych detali tak dokładnie, jak wspomniane centrum wyposażone w uchylno-obrotowe wrzeciono. Jest ono dużo dokładniejsze niż nawet 3- lub 4-osiowe obrabiarki. 

Urządzenie wspomniane wyżej spełnia międzynarodowe normy i może być doskonałą inwestycją dla przedsiębiorstwa, które zdecyduje się na jego zakup. Dzięki niemu uda się także znacznie podnieść wydajność zakładu. Jest ono tak wykonane, aby zagwarantować klientowi wieloletnią trwałość i niezawodność działania. Do zakupu tego rodzaju maszyn zachęca też ich uniwersalność. Można na nich obrabiać:

  • metale, takie jak stal, mosiądz, miedź, brąz i aluminium,
  • kompozyty,
  • tworzywa sztuczne, w tym PCV, pleksi, teflon, poliamid.

Sprawdzają się doskonale w pracach nad najbardziej skomplikowanymi bryłami geometrycznymi.

Dodano: 25-05-2021
Autor: Dominik Dąbrowski
Źródło:
http://www.hannsa.pl/produkty/centra-obrobkowe/5-cio-osiowe-centra-obrobkowe/Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: