Znicze Kowalczyk

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Każdy, kto szuka wysokiej jakości materiałów do produkcji zniczy, powinien nawiązać współpracę z rekomendowaną hurtownią. Siedziba firmy znajduje się w Tarnowie. Dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu może ona sprostać oczekiwaniom wielu osób, których interesuje zakup wysokiej jakości materiałów, takich jak szkło mrożone czy masy parafinowe. Odbiorcami są zarówno kontrahenci krajowi, jak i zagraniczni. Dużym zainteresowaniem klientów cieszą się tuby do zniczy różnej wielkości. W jednym opakowaniu mieści się około 300 sztuk produktów. Dokładna specyfikacja znajduje się na firmowej stronie internetowej. Wystarczy kliknąć w konkretny model. Do wyboru są, np. tuleje nr:

  • 47,
  • 50,
  • 56,
  • 80.

Poszczególne symbole oznaczają różne wielkości oraz kształty wyrobów. Jeśli zamawiający mają jakiekolwiek wątpliwości, warto zadzwonić lub wysłać zapytanie ofertowe. Najlepiej zrobić to w godzinach od 8.00 do 16.00. W sprzedaży są też wkłady oraz pojemniki zniczowe, a także tuby ryflowane. Firma stara się indywidualnie podchodzić do każdego zamówienia i odpowiadać na potrzeby klientów. Dlatego w asortymencie nie mogło też zabraknąć świec nagrobnych sprzedawanych na sztuki. W propozycji są wyroby szklane, plastikowe oraz ceramiczne. Każdy klient, czy detaliczny, czy hurtowy, może zapytać o cenę i niemal natychmiast otrzyma odpowiedź. Ułatwia to specjalny panel udostępniony na stronie zniczekowalczyk.com.

Tarnowska hurtownia funkcjonuje na rynku od 1992 roku i nieustannie poszerza swoją ofertę. To nie tylko znicze i materiały do ich produkcji. Bogaty asortyment obejmuje również fajerwerki i petardy oraz wyroby z drewna, np. ręcznie malowane szopki bożonarodzeniowe.

Rekomendowany producent z Małopolski chętnie nawiąże współpracę z różnymi podmiotami. Mogą to być sklepy, hurtownie, domy pogrzebowe. Pracownicy firmy dostarczają też znicze do odbiorców indywidualnych. Wystarczy skontaktować się z przedstawicielem handlowym przedsiębiorstwa. Przygotuje on odpowiedni model biznesowy dla każdego kontrahenta. Ta wyjątkowa oferta adresowana jest do osób z Tarnowa i okolic, ale nie tylko.

Dodano: 19-06-2021
Autor: Aurelia Jankowska
Źródło:
https://www.zniczekowalczyk.com/pl/oferta/tuby/Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: