BUILDING TECHNOLOGY

  • Telefon: 508 041 042
  • WWW: https://buildtech.pl
  • Miejscowość: Bielsko-Biała
  • Adres: Gen. Stanisława Maczka 41
  • Kod pocztowy: 43-300

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Zwiększenie świadomości dotyczącej wdrażania skutecznych oraz wartościowych rozwiązań ekologicznych w codziennym życiu to myśl przewodnia wielu funkcjonujących obecnie na rynku firm. Jedną z nich jest BUILDING TECHNOLOGY, mająca swoją siedzibę w Bielsku - Białej. Ten atrakcyjny pod kątem roztaczających się wokoło krajobrazów oraz zieleni obszar z pewnością wart jest zachowania go dla kolejnych pokoleń, dlatego wspomniany realizator przygotował ofertę mogącą w dużym stopniu przyczynić się do tego.

Propozycja wykonawcy to budowa dachów zielonych na budynkach prywatnych oraz użyteczności publicznej. Jest to rozwiązanie gwarantujące szereg korzyści zarówno dla mieszkańców, jak i środowiska naturalnego. Lista pozytywów, z jakich mogą skorzystać osoby zamieszkujące lub tylko użytkujące konstrukcje pokryte zielonym dywanem trawy lub innych nasadzeń, została opublikowana na stronie firmy. Nie jest ona jednak kompletna. Indywidualne możliwości mogą być jeszcze większe po uwzględnieniu różnych aspektów danej budowli, jak wielkość połaciowa dachu, jego ewentualne skosy oraz zastosowany materiał pokrycia, czy chociażby montaż na pokryciu instalacji fotowoltaicznej lub anten.

Obecnie technologia zielonych dachów zyskuje coraz większe uznanie. Doskonale wpasowuje się w nurt ekologii, jest także bardzo wartościowym dodatkiem wpływającym na poprawę estetyki otoczenia. To rozwiązanie dostępne dla każdego, komu nie jest obca tematyka ochrony przyrody oraz otaczania się poprawiającymi nastrój, zielonymi nasadzeniami. 

Pracownicy wymienionego wyżej realizatora dokładają wszelkich starań, by każdy klient, który zjawi się w biurze w celu przedyskutowania oferty, otrzymał rzetelnie opracowany kosztorys usługi, obejmujący wszystkie niezbędne elementy. Dzięki temu jest on świadomy, jakie są całkowite koszty usługi. Jest to ważna i doceniana przez osoby zainteresowane zielonymi dachami polityka wykonawcy, gdyż nie ma wtedy sytuacji, że podczas montażu poszczególnych części cena za świadczenie ulegnie zwiększeniu.

 

Dodano: 23-06-2021
Autor: Piotr Wysocki
Źródło:
https://buildtech.pl/oferta/zielone-dachy/Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: