Drutex Concept

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Przedsiębiorcy zajmujący się produkcją mebli tapicerowanych z pewnością zainteresuje oferta firmy Drutex, która od wielu lat produkuje doskonałej jakości mechanizmy ułatwiające rozkładanie tego typu sprzętów. Chociaż na początku zajmowała się wyłącznie dystrybucją produktów belgijskich i francuskich, to wkrótce z powodu zwiększonego zapotrzebowania na polskim rynku na te wyroby, zdecydowała się na zakup licencji i produkcję w kraju. Dwie linie technologiczne, które obecnie posiada ten zakład, wytwarzają stelaże do mebli tapicerowanych mających różne funkcje rozkładane.

W asortymencie dostępne są stelaże:

  • dwufunkcyjne,
  • trzyfunkcyjne,
  • z funkcją spania,
  • typu Roll-out,
  • typu Wallbed do łóżek w szafie.

Każdy mechanizm dostępny w tej firmie wykonany jest z wysokiej jakości komponentów i z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Dzięki temu każdy z nich jest niezawodny i wytrzymały na intensywną eksploatację.

Przedsiębiorstwo to opiera swoją produkcję na maszynach CNC kontrolowanych przez fachowców firmy, którzy dbają, aby każdy drobiazg w mechanizmach był dopracowany do perfekcji. Z producentem tym współpracują liczne firmy meblowe polskie i zagraniczne, które cenią sobie zarówno najwyższą jakość oferowanych przez niego mechanizmów, jak i indywidualne podejście do każdego nabywcy oraz terminowość dostaw.

Pragnąc dowiedzieć się, w jaki sposób rozkładają się meble wyposażone w mechanizmy tego producenta, wystarczy odwiedzić jego stronę, wybrać interesujący model, a pod jego opisem można znaleźć krótki film instruktażowy, na którym pokazano, w jaki sposób można rozłożyć i złożyć każdy z tych produktów. Przygotowanie miejsca do spania trwa dosłownie kilka sekund i poradzi sobie z tą czynnością nawet niezbyt silna osoba.

Wśród oferty producenta dostępne są rozmaite mechanizmy współpracujące z materacami o różnych grubościach. Jakiś czas temu firma z linku podjęła się również produkcji dostosowanych do stelaży materaców, które dostępne są w różnych wersjach i grubościach, zatem każdy producent mebli może się tu zaopatrzyć także w te produkty. Warto nadmienić, że zarówno mechanizmy, jak i materace są tu do nabycia w konkurencyjnych cenach.

Dodano: 30-06-2021
Autor: Aurelia Jankowska
Źródło:
https://www.drutex-concept.eu/category/roll-out/Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: