Pracownia Rozwoju Małgorzata Trzaskowska

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Wykwalifikowany i doświadczony coach ułatwia dokonywanie ważnych zmian w życiu, co sprzyja wychodzeniu ze swojej strefy komfortu. To coś więcej, niż zwykłe spotkania rozwojowe, ponieważ każdy przypadek jest traktowany indywidualnie i z dużym zaangażowaniem. Zazwyczaj cele coachingu są związane z aspektem afektywnym, behawioralnym i intelektualnym. Pierwszy z nich koncentruje się na emocjach, drugi na zdobywaniu nowych umiejętności, natomiast trzeci – na pozyskiwaniu wiedzy dotyczącej zarządzania zespołem lub innych kwestii.

Sesje coachingowe prowadzone przez profesjonalistów zmieniają zachowania i sposób myślenia, co wpływa na polepszenie jakości w relacjach z drugim człowiekiem oraz zwiększoną efektywność realizowanych działań. Doświadczony coach bez trudu tworzy atmosferę pełną zrozumienia i zaufania, dzięki czemu klienci nie mają oporów, by całkowicie się otworzyć. Nie podsuwa gotowych rozwiązań i nigdy nie krytykuje swoich podopiecznych, a jedynie wskazuje im drogę rozwoju.

Specjalista może pochwalić się obszerną wiedzą w zakresie psychologii oraz najlepszych technik i narzędzi wykorzystywanych podczas spotkań. Umie słuchać drugiej osoby i pomaga w zdefiniowaniu celów, jakie chciałaby osiągnąć. Innymi słowy, coaching to proces doskonalenia kompetencji oraz nauka kształtowania odpowiednich postaw. Wszystkie sesje dopasowywane są do potrzeb klientów, co oznacza, że podczas spotkań poruszane są przeróżne tematy. Zazwyczaj trwają one nie dłużej niż 1,5 godziny.

Na profesjonalne sesje coachingowe kierowane do kobiet można zapisać się na stronie ogrodprzemian.pl. Na coaching indywidualny w Warszawie nigdy nie jest za późno, co oznacza, że sesjami interesują się klientki w każdym wieku i w różnej sytuacji życiowej. W trakcie spotkań coach aktywnie wspiera je w określaniu celów oraz wypracowaniu najlepszych rozwiązań. To ciekawa opcja dla osób chcących odkrywać drzemiące w nich talenty i umiejętności. Indywidualne sesje:

  • poprawiają wydajność w pracy,
  • pomagają radzić sobie ze stresem i niepowodzeniami,
  • pomagają utrzymać równowagę między życiem zawodowym a prywatnym.
Dodano: 14-07-2021
Autor: Anna Głowacka
Źródło:
https://ogrodprzemian.pl/Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: