MOTYKA MICHAŁ TEAKMEBLE

  • Telefon: 667603330
  • WWW: https://mebleteak.pl/
  • Miejscowość: Leszno
  • Adres: Czajkowskiego 4
  • Kod pocztowy: 64-100

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Meble ogrodowe to produkty narażone na zniszczenia na skutek działań pogodowych, dlatego tak ważna jest ich jakość oraz stosowanie odpowiednich preparatów zabezpieczających Można je zamówić bez wychodzenia z domu na internetowej stronie sklepu TeakMeble. Środki te zmniejszają ryzyko płowienia drewna pod wpływem silnego promieniowania słonecznego, co wpływa na ich estetykę. Ponadto zabezpieczają one przed działaniem insektów i chronią przed pojawianiem się na powierzchni trudnych do usunięcia grzybów lub pleśni. Artykuły te rekomendowane są osobom chcącym przedłużyć żywotność mebli.

Zarówno krzesła, stoły, jak i ławki zwiększają komfort podczas przebywania na ogrodzie. Najczęściej produkuje się je z drewna, czyli naturalnego materiału pozbawionego sztucznych substancji, który jest ekologiczny i biodegradowalny. Oczywiście z biegiem czasu każde meble będą ulegać uszkodzeniom, jednak pojawianie się zniszczeń można znacznie opóźnić poprzez stosowanie preparatów znajdujących się w tym przedsiębiorstwie.

Podstawą jest olej do pielęgnacji mebli ogrodowych sprzedawany w opakowaniach o różnej pojemności. To wydajny i łatwy podczas aplikowania preparat, który można dostać za niewielkie pieniądze. Dzięki niemu drewno jest doskonale chronione i sprawia wrażenie zadbanego. Bardzo często producenci mebli drewnianych zabezpieczają je przed wystawieniem na sprzedaż, jednak z biegiem czasu należy ponowić impregnację. Nie bez znaczenia jest także regularne pozbywanie się zabrudzeń, takich jak tłuste plamy, kurz czy pyłki.

Olejowanie drewna warto przeprowadzać przynajmniej dwa razy w ciągu roku – przed rozpoczęciem sezonu letniego oraz tuż po jego zakończeniu. Wiele zależy też od jego gatunku oraz intensywności eksploatacji. O pielęgnacji mebli ogrodowych nie powinni zapominać również posiadacze stołów i krzeseł wiklinowych. W  tym przypadku sprawdzą się specjalne lakiery chroniące tego typu materiały i zwiększające ich dekoracyjność. Wszystkie preparaty dostępne w tym sklepie mają stosowne atesty, dlatego są bezpieczne w użytkowaniu.

Dodano: 24-07-2021
Autor: Anastazja Wilk
Źródło:
https://mebleteak.pl/23-srodki-do-pielegnacji-Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: