TIGLED

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Najważniejszą zaletą reklamy świetlnej jest fakt, że jest widoczna nie tylko w ciągu dnia, ale i nocą, dzięki czemu promuje biznes przez 24 godziny na dobę niewielkim kosztem. Przyjmuje one postać neonów w formie napisów lub grafik, które ponownie wracają do łask i zdobią kawiarnie, puby, restauracje oraz inne lokale gastronomiczne chcące iść z duchem czasu i wyróżniać się na tle konkurencji. Obok takich reklam nie da się przejść obojętnie, czego nie można powiedzieć o plakatach, billboardach lub ulotkach. Inwestują w nie przedstawiciele różnych branż ceniących sobie praktyczne rozwiązania na każdą kieszeń.

Podczas poszukiwania wykonawców takich reklam warto stawiać na tych mających doświadczenie w branży  i wykorzystujących materiały najwyższej jakości. Jednym z nich jest Tigled, czyli przedsiębiorstwo zapewniające terminowe wywiązywanie się ze wszystkich obowiązków. Ostateczny koszt takich nośników zależy od ich wielkości oraz wykorzystanych technologii. Firma stosuje energooszczędne oświetlenie LED w formie diod, które nie nagrzewają się nawet podczas wielogodzinnego użytkowania. Dzięki temu ściany lub sufity, na których się znajdują, są wolne od nieestetycznych smug.

Na ofertę przedsiębiorstwa składa się neon flex RGB odznaczający się niepodatnością na uszkodzenia mechaniczne. Oznacza to, że rzadko pęka czy niszczy się w inny sposób, przez co jego posiadacze nie zaprzątają swojej głowy naprawami. Pierwsze neony zaczęły pojawiać się na ulicach już na początku XX wieku, choć w ostatnich latach można zauważyć znaczny wzrost zainteresowania takimi nośnikami. I nic dziwnego, ponieważ przynoszą one wiele dobrego. Promują markę za niewielkie pieniądze i odznaczają się nieskomplikowanym montażem.

Neony, ze względu na odporność na warunki pogodowe, są montowane nad wejściem do lokali, choć niektórzy umieszczają je także we wnętrzach. Produkty te występują w wielu rodzajach, a do najtańszych zalicza się modele ze szkła transparentnego przyjmującego kształt cienkich rurek. Drugim rozwiązaniem godnym uwagi są neony pokryte luminofluorem, których rurki wypełniono argonem.

Dodano: 22-08-2021
Autor: Dominik Dąbrowski
Źródło:
https://tigled.pl/neon/Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: