VitalMed Clinic

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Zespół specjalistów z kliniki Vitalmed pomaga osobom, u których występują różne zaburzenia i dysfunkcje narządu ruchu. Wykonują sprawdzone zabiegi fizjoterapeutyczne u dorosłych, dzieci oraz młodzieży. Dzięki ich działaniom można skutecznie pozbyć się wielu nieprawidłowości. W klinice w Gdańsku znajduje się również gabinet medycyny estetycznej. Warto się do niego udać w przypadku niezadowolenia ze swojego wyglądu. Można tu poprawić swoje samopoczucie i zwiększyć pewność siebie. 

W ofercie znajdują się zabiegi, których celem jest redukcja rozstępów, blizn oraz cellulitu. Sprawdzone techniki sprawiają, że skóra staje się gładka, jędrna i elastyczna. Pomocna jest metoda z użyciem fali uderzeniowej. Jest ona często wykorzystywana w celu modelowania sylwetki, pozbywa się niepożądanej tkanki tłuszczowej z różnych partii ciała. Działa stymulująco na układ krwionośny i limfatyczny. Jest bezpieczna, jej prawidłowe wykonanie nie powoduje niepożądanych skutków ubocznych. Klinika oferuje różnorodne zabiegi, które są bardzo popularne wśród kobiet. Powodują zmniejszenie obwodu ciała, poprawiają kondycję skóry. Można tu także liczyć na pomoc w przypadku pojawienia się zmarszczek. Odpowiednio dobrane techniki spłycają nierówności i przyczyniają się do odmłodzenia cery. Redukują blizny oraz inne skórne niedoskonałości. W gabinecie wykorzystuje się także kwas hialuronowy, który przyspiesza produkcję kolagenu i elastyny, korzystnie wpływa na gojenie się ran. Jest stosowany również w leczeniu stanów pourazowych, gdyż poprawia kondycję chrząstki stawowej i zwiększa jej ruchomość. 

W klinice oferowane są różne skuteczne zabiegi odmładzające i wyszczuplające, które zawsze są dostosowane do potrzeb skóry. Dzięki nim można pozbyć się podwójnego podbródka, ujędrnić okolice szyi i twarzy, usunąć nadmiar tkanki tłuszczowej z brzucha, ud i pośladków, zredukować cellulit. Wysokiej jakości nowoczesny sprzęt, a także duże doświadczenie pracujących tu osób sprawiają, iż zastosowana terapia przynosi pożądane efekty.

Dodano: 25-08-2021
Autor: Kalina Pawlak
Źródło:
http://vitalmedclinic.pl/medycyna-estetyczna/Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: