Apteka Urtica

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Problemy związane ze wzdęciami, biegunkami, bólami brzucha i zaparciami mogą dotknąć każdego. Utrudniają one normalne funkcjonowanie, a niekiedy też wiążą się z dolegliwościami bólowymi. Część osób sięga w takich sytuacjach po preparaty homeopatyczne pochodzące ze strony apterkaurtica.pl. Prowadzi ją apteka z bogatym asortymentem produktowym, na które składają się krople do oczu, kremy, maści, tabletki oraz granulki. Wszystkie środki są przechowywane w odpowiednich warunkach, dzięki czemu nie tracą na jakości.

W katalogu przedsiębiorstwa zaprezentowano Aboca Colilen IBS, czyli kapsułki zamawiane przez osoby chcące zadbać o swoje jelita. To wyrób medyczny sprzedawany w szczelnych i szklanych opakowaniach, który znajduje zastosowanie wśród pacjentów z zespołem jelita drażliwego. Zazwyczaj przypadłość ta dotyka kobiet i mężczyzn po 50. roku życia, choć nie jest to regułą. Najczęściej borykają się oni ze wzdęciami i zaparciami. Warto podkreślić, że przebieg IBS nie jest identyczny dla każdej osoby, a intensywność objawów może z biegiem czasu ulegać zmianom.

Przyczyna IBS nie jest do końca znana, choć niektórzy łączą tę przypadłość z genetyką, zmianami hormonalnymi, płcią, stresem, stosowaną dietą oraz alergiami. Problemy z jelitami dotykają również osób dostarczających organizmowi zbyt małą ilość błonnika niezbędnego do właściwego trawienia oraz z problemami ze wchłanianiem laktozy, fruktozy czy sztucznych słodzików. IBS wiąże się także z uczuciem przepełnienia, nawracającymi bólami brzucha oraz zgagą.

Czasami zdarza się, że powyższe dolegliwości są na tyle uciążliwe, że niektórzy są zmuszeni zrezygnować z różnego rodzaju aktywności. W skrajnych przypadkach choroba uniemożliwia podróżowanie czy uczęszczanie do szkoły lub pracy. Proponowane w aptece preparaty sprawdzają się wśród klientów z osłabionym układem immunologicznym oraz niewłaściwie funkcjonującą mikroflorą, która nie jest w stanie uchronić organizmu przed grzybami i pasożytami. Stosowanie środków pozytywnie wpływa na procesy trawienia i zmniejsza ryzyko pojawiania się zaburzeń funkcji motorycznych.

Dodano: 09-10-2021
Autor: Alex Krajewski
Źródło:
https://www.aptekaurtica.pl/aboca-colilen-ibs-na-zdrowe-jelita-60-kapsulek.htmlDodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: