HEDAN

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Zakłady przemysłowe, a także branża budowlana czy rolnicza mogą korzystać z bogatych usług przedsiębiorstwa, od wielu lat zajmującego się importem i dystrybucją najrozmaitszych części i podzespołów, sprawdzających się w wielu aplikacjach. Można je wykorzystać nie tylko do naprawy, ale także do modernizacji  wielu urządzeń. Dysponuje ono ogromnym magazynem, w którym dostępnych jest kilkadziesiąt tysięcy różnych elementów przydatnych w wielu gałęziach gospodarki.

W ofercie tej wrocławskiej firmy dostępne są nie tylko rozmaite:

  • łożyska,
  • prowadnice i wózki,
  • pierścienie uszczelniające,
  • pierścienie sprężynujące Segera,
  • oprawy łożyskowe, pasy i koła

pochodzące od najlepszych producentów o renomie światowej, ale także rozmaite usługi, w tym serwis i diagnostyka urządzeń. Od dawna współpracuje ona między innymi z takimi markami i dostawcami jak Grupa Schaeffler, Optibelt, HFB czy FAG. Wspomniani producenci dbają, aby dostarczane przez nich produkty były najwyższej jakości, dlatego są one poddawane restrykcyjnym badaniom, zanim trafią do nabywcy.

Wiele z tych artykułów znajduje się na półkach magazynu należącego do wspomnianej firmy, inne zaś można w ciągu 48 godzin sprowadzić od producenta. Zatrudnia ona wykwalifikowanych fachowców, którzy doskonale znają każdy znajdujący się w asortymencie element i zawsze potrafią dobrać odpowiednie rozwiązanie, spełniające wymagania i potrzeby klienta. Firma realizuje także indywidualne zamówienia rozmaitych przedsiębiorstw, dostarczając łańcuchy, silniki, sprzęgła oraz przekładnie. Na życzenie klienta może docinać pasy klinowe i zębate na taką szerokość, jaka wymagana jest do danej maszyny.

Asortyment jest niezwykle bogaty, podobnie jak usługi firmy, o czym można się przekonać, odwiedzając stronę sklep.hedan.pl. Jest tam również dostępnych mnóstwo informacji nie tylko o produktach znajdujących się w ofercie, ale też dotyczących polecanych usług diagnostycznych i serwisowych. Wielu klientów z pewnością skorzysta z fachowych, praktycznych porad, dotyczących zastosowania, a nawet montażu różnych części.

Dodano: 31-10-2021
Autor: Roksana Szymańska
Źródło:
https://sklep.hedan.pl/pierscienie-segeraDodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: