ACSE Sp. z o.o.

  • Telefon: + 48 12 415 05 09
  • WWW: https://acse.pl/
  • Miejscowość: Kraków
  • Adres: Pachońskiego 2A
  • Kod pocztowy: 31-223

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Regularne mierzenie temperatury jest istotne szczególnie w chłodniach, mroźniach, zakładach produkujących żywność czy przestrzeniach, w których przechowywane są leki. Aby przeprowadzane pomiary były rzetelne, należy zaopatrzyć się w profesjonalne mierniki temperatury wyposażone w czujniki termoelektryczne i termorezystancyjne. Najprostsze modele działają automatycznie, natomiast te nieco bardziej zaawansowane dają możliwość ręcznej konfiguracji przez użytkownika zajmującego się pomiarami.

Urządzenia tego typu są spotykane w gospodarstwach rolnych, firmach produkcyjnych oraz wśród sprzedawców roślin. Modele pochodzące z najwyższej półki odznaczają się precyzją działania, nieskomplikowaną obsługą oraz niewielkim ryzykiem występowania awarii. Mają one wejścia analogowe lub cyfrowe, a można je zamówić na stronie acse.pl. Jest to adres internetowego sklepu z bogatym asortymentem, na który składają się najnowocześniejsze urządzenia sprawdzające się w wielu obiektach. Umożliwiają one przeprowadzanie pomiarów bezdotykowo lub za pomocą metody kontaktowej.

Rejestratory, jak sugeruje nazwa, są wykorzystywane do rejestrowania temperatury, a niekiedy też wilgotności panującej we wnętrzach. Ich posiadacze odczytują dane za pomocą urządzeń mobilnych mających dostęp do internetu lub dzięki kartom SD. Niektóre modele włączają alarm w momencie przekroczenia określonych wartości. Ma to szczególne znaczenie w muzeach, hotelarstwie, magazynach oraz gospodarstwach domowych.

Oferta przedsiębiorstwa jest na tyle zróżnicowana, że każdy zainteresowany znajdzie coś dla siebie. Jego klientami są właściciele laboratoriów oraz różnego rodzaju firm, w których zachowanie odpowiednich warunków do przechowywania produktów jest bardzo istotne. Firma proponuje między innymi modele przenośne, zasilane bateriami lub akumulatorami, które zapewniają wielogodzinną pracę, bez konieczności ładowania. Wszystkie urządzanie odznaczają się starannością wykonania. Wyprodukowano je z wysokojakościowych materiałów, które rzadko się niszczą.

Dodano: 23-11-2021
Autor: Kalina Pawlak
Źródło:
https://acse.pl/kategoria-produktu/regulatory-temperatury-i-procesow/mierniki-temperatury-i-procesow/Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: