Dźwigi Maciejewski

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Wycinka drzew na prywatnej posesji wymaga podjęcia szeregu działań, począwszy od przeprowadzenia odpowiednich czynności administracyjno - prawnych, a skończywszy na samej organizacji wycięcia. Priorytetem jest uzyskanie decyzji od lokalnego starosty, która umożliwi usunięcie drzewa. Bez takiego pozwolenia można otrzymać sporą karę finansową, której wysokość jest adekwatna do tego, w jakim wieku była ścięta roślina. Im więcej słoi można policzyć na pniu, tym wyższą grzywnę otrzymuje właścicieli posesji.

Po otrzymaniu pozytywnej odpowiedzi od władz należy znaleźć w okolicy realizatora, który może podjąć się samej wycinki. Usługi specjalistów są nierzadko dość kosztowne. Tańszą alternatywą jest wynajęcie podnośnika i próba samodzielnego przycięcia korony drzewa, a następnie jego pnia do założonej wysokości. Do takiej pracy warto też zapatrzyć się w odpowiednio naostrzoną piłę łańcuchową, sekatory i przecinaki. Należy zadbać także o zabezpieczenie ciała i założenie ochronnego kombinezonu oraz osłony (w szczególności na głowę i twarz, gdyż ostre gałęzie mogą stanowić poważne zagrożenie dla tkanek miękkich). 

Pomocną dłoń do osób poszukujących usług dźwigowych w Nowym Tomyślu i okolicy wysyła firma przedstawiająca się na stronie dzwigi-maciejewski.pl. Dysponuje ona rozbudowanym zapleczem technicznym, w tym również podnośnikami koszowymi, idealnie sprawdzającymi się podczas samodzielnie przeprowadzanej wycinki drzew. Kosz, w którym osoba dzierżąca piłę jest transportowana w górę, wyposażony został w odpowiednie uprzęże, zapewniające swobodę ruchu, a jednocześnie gwarantujące, że pilarz nie wypadnie nawet podczas mocnego wychylenia. Podstawa platformy jest również bardzo szeroka, pozwala na bezproblemowy obrót wokół własnej osi oraz manewrowanie piłą w każdym kierunku. Nowoczesna technologia pozwala na porozumiewanie się osoby  znajdującej się na górze z operatorem dźwigu, a tym samym na bezpieczne podnoszenie i opuszczanie całej konstrukcji, kiedy tylko zachodzi taka potrzeba.

Dodano: 21-12-2021
Autor: Gabriel Krajewski
Źródło:
https://dzwigi-maciejewski.pl/uslugi-dzwigowe.htmlDodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: