Art-Floor

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Panele podłogowe to tańsza alternatywa dla drewnianych parkietów, która odznacza się przystępną ceną, eleganckim wyglądem oraz nieskomplikowanym montażem. Stanowią one popularny materiał wykończeniowy spotykany w pomieszczeniach mieszkalnych oraz obiektach publicznych. Modele pochodzące od renomowanych producentów znajdują zastosowanie w miejscach o dużym natężeniu ruchu. Nie pękają, nie ścierają się ani nie niszczą w inny sposób, dzięki czemu ich posiadacze nie zaprzątają swojej głowy naprawami lub wymianą desek.

Ciekawym rozwiązaniem są panele na click. To dobry wybór wśród osób, które nie chcą tracić dużych ilości czasu na montaż. Wybierają one spośród niezliczonych wzorów oraz kolorów desek różniących się od siebie grubością i długością. System montażu click bazuje na łączeniu ze sobą krawędzi paneli, a wszystko to bez konieczności wykorzystywania klejów. Jest to możliwe dzięki obecności piór oraz wypustów znajdujących się po przeciwległych bokach. Rozwiązanie to nie wymaga posiadania gwoździ ani innych elementów, takich jak wyrzynarka czy dystansowe kliny.

Deski tego typu można wymieniać zawsze wtedy, gdy zachodzi taka konieczność, bez konieczności demontażu całej podłogi. Na popularności zyskują posadzki winylowe, które niekiedy imitują naturalne drewno lub kamień. Wykazują odporność na czynniki zewnętrzne i są niepodatne na zarysowania, przetarcia i pękanie. Można je nabyć w przedsiębiorstwie Art-Floor, czyli firmie zapewniającej satysfakcję z każdego zamówienia.

Podłogi winylowe są łatwe w pielęgnacji. Wystarczy je odkurzyć lub przetrzeć wilgotnym mopem, by stały się wolne od kurzu oraz plam. W przeciwieństwie do laminatów są ciche w użytkowaniu, ponieważ tłumią dźwięki kroków i zmniejszają słyszalność pogłosów. Sprawdzają się w obiektach z ogrzewaniem podłogowym, gdyż nie niszczą się na skutek wahania temperatury. Kolejnym argumentem przemawiającym za ich zakupem jest szeroki wybór kolorystyczny. W ofercie firmy znajdą coś dla siebie zarówno miłośnicy nowoczesnych, jak i klasycznych rozwiązań aranżacyjnych.

Dodano: 16-12-2021
Autor: Kalina Pawlak
Źródło:
https://art-floor.com.pl/produkt/panele-winylowe-royal-nut-jodelka-click-z-podkladem/Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: