INSTAL-FILTER SA

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Jednym z najważniejszych zadań na rzecz środowiska jest sprawienie, aby jak najmniej pyłów i gazów dostawało się do atmosfery, dlatego wiele firm zobowiązanych do takiej ochrony i poszukujących odpowiednich rozwiązań, z pewnością zainteresuje się ofertą przedsiębiorstwa ze strony instalfilter.pl. Od wielu lat dostarcza ono rozmaitym zakładom doskonałej jakości urządzenia filtrujące. Jest to nowoczesne przedsiębiorstwo, cały czas dążące do rozwoju, dlatego wdraża własne rozwiązania, a także poszukuje nowości na rynkach światowych, aby na bieżąco być ze wszystkimi innowacjami. Zakupuje też licencje na różne nowości.

Siedziba firmy jest w Kościanie niedaleko Poznania, ale usługi w zakresie ochrony powietrza świadczy ona klientom z całego kraju, a nawet z zagranicy. Może zaoferować rozmaite filtry przemysłowe do wychwytywania z powietrza pyłów i gazowych cząsteczek chemicznych. Praktycznie w każdym przedsiębiorstwie potrzebne są takie urządzenia, dostosowane do indywidualnych potrzeb i specyfiki działalności. Bez względu na to, czy w danym zakładzie produkuje się biomasę, kruszy materiały budowlane, wytapia stal czy też produkuje rozmaite towary sypkie, w każdym z nich powstają pewne pyły, które emitowane do atmosfery wraz z gazami szkodzą środowisku. Dlatego oferowane przez to przedsiębiorstwo filtry mają na celu wychwycić, jak również zneutralizować cząstki stałe i gazowe związki.

Służą temu specjalne instalacje, które przedsiębiorstwo z linku projektuje, dostosowując do indywidualnych potrzeb każdej firmy. Działania takie mają na celu redukcję zanieczyszczeń przemysłowych. Dotyczącymi tego problemu przepisami unijnymi objęte są w zasadzie wszystkie firmy produkcyjne. Dokłada się wszelkich starań, aby do minimum zredukować emisję tlenku azotu czy dwutlenku siarki do atmosfery. Przepisy są coraz bardziej restrykcyjne, dlatego w zakładach przemysłowych niezbędne jest wdrożenie odpowiedniego systemu filtracji.

Wspomniane przedsiębiorstwo może zaoferować między innymi:

  • instalacje odsiarczania spalin i innych związków szkodliwych,
  • filtry workowe,
  • odpylacze mechaniczne,
  • instalacje redukcji NO w spalinach,
  • cyclofiltry,
  • systemy odbioru pyłu,
  • wentylatory przemysłowe

oraz wiele innych elementów instalacji. Firma ta zajmuje się nie tylko montażem nowych, ale także modernizacją już istniejących systemów.

Dodano: 07-12-2021
Autor: Anna Głowacka
Źródło:
https://instalfilter.pl/Filtracja-gazow.html
https://strefainzyniera.pl/artykul/11683/obowiazek-filtracji-gazow-przemyslowych-co-warto-wiedziec


Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: