Polskie Karty sp. z o.o.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Dokonywanie płatności zbliżeniowych jest możliwe dzięki produktom sprzedawanym przez spółkę Polskie Karty. Tworzą ją doświadczone osoby, które mają niezbędną wiedzę dotyczącą zmieniającego się w Polsce systemu płatniczego. Dzięki temu istnieje możliwość dopasowania różnych rozwiązań do realnych potrzeb np. klientów konkretnego banku. Przed złożeniem zamówienia warto skontaktować się telefonicznie z przedstawicielem spółki. Będzie on w stanie przygotować indywidualną ofertę dla danego klienta. Na portalu online znajduje się katalog, który można pobrać w kilka sekund. Uwzględnia on zdjęcia sprzedawanych kart oraz ich szczegółowe specyfikacje techniczne.

Każda karta posiada indywidualny numer seryjny. Umożliwia to przypisywanie określonych informacji do konkretnego użytkownika. Zarządzanie takim systemem odbywa się elektronicznie. Jest to duża wygoda zarówno dla instytucji finansowej, jak i jej klienta. Karty zbliżeniowe z nadrukiem można wykorzystać również w klubach fitness, basenach oraz na terenie innych obiektów o charakterze rekreacyjnym. Dlatego w każdej sytuacji należy omówić szczegóły zamówienia z konsultantem. Koszt wykonania konkretnego zlecenia jest uzależniony od wielu czynników. Najważniejszym z nich jest ilość potrzebnych klientowi kart. W przypadku dużych zamówień lub długofalowej współpracy można liczyć na korzystny rabat. Może on wynosić nawet kilkadziesiąt procent.

Karty Mifare są wykorzystywane w każdej organizacji, dla której ważna jest identyfikacja właściciela karty. Tego rodzaju karta może zawierać informacje uprawniające konkretną osobę np. do wstępu do pomieszczeń lub nadawać prawo do korzystania z urządzeń elektronicznych. Mogą to być drukarki, kserokopiarki oraz komputery. Wspomniany rodzaj produktu jest dobrą alternatywą wobec tradycyjnych biletów. Zapewniają one wygodę dla uczestników wydarzeń oraz pozwalają na dbanie o środowisko naturalne poprzez ograniczenie konieczności korzystania z papieru. Każdy klient może zamówić bezpłatną próbkę, która składa się z białych kart wyposażonych w wybrany moduł.

 

Dodano: 30-12-2021
Autor: Roksana Szymańska
Źródło:
https://www.polskiekarty.pl/elementy-kart/option/modul-zblizeniowy/
https://pl.wikipedia.org/wiki/Mifare


Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: