GALECO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Telefon: 668 476 041
  • WWW: https://galeco.pl/
  • Miejscowość: Balice
  • Adres: Uśmiechu 1
  • Kod pocztowy: 32-083

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Podstawą skutecznego odprowadzania wody deszczowej zalegającej na dachu jest obecność systemów rur spustowych oraz rynien, których zadaniem jest zbieranie deszczówki spływającej między innymi z okapów i innych elementów. Przed ich zakupem należy wziąć pod uwagę powierzchnię dachu i kąt nachylenia, co pozwoli dobrać najlepsze przekroje oraz średnicę. Wysokiej jakości systemy nie odkształcają się na skutek silnego promieniowania słonecznego czy mrozów i odznaczają się szczelnością. Na rynku występują rynny prostokątne, półeliptyczne, półkoliste oraz trapezowe tworzone między innymi z polichlorku winylu pokrytego dodatkową powłoką, która sprawia, że jest on odporny na korozję i nie zatrzymuje zabrudzeń.

Producenci oferują także aluminiowe rynny dachowe o małej wadze, które wytrzymują nawet kilkadziesiąt lat i nie wymagają konserwowania. Prezentują się bardzo estetycznie i znakomicie komponują się z obiektami nowoczesnymi oraz klasycznymi. Osoby, którym zależy na idealnie gładkiej powierzchni takich systemów, decydują się często na konstrukcje stalowe lub miedziane. Niektórzy zamawiają także rynny cynkowo-tytanowe pokryte patyną w odcieniach szarości. Przed ich zakupem należy wziąć pod uwagę kilka czynników, takich jak powierzchnia oraz kąt nachylenia dachu.

Firmą zajmującą się sprzedażą opisywanych produktów jest Galeco. Proponuje ona wytrzymałe systemy z najwyższej półki sprawdzające się w obiektach różnych typów. Czas montażu rynien zależy przede wszystkim od pokrycia dachowego, jakie posiada klient. W przypadku dachówek lub innych elementów o małych wymiarach są one zakładane w chwili, gdy pokrycie jest prawie w całości gotowe. Systemy dostępne w przedsiębiorstwie prezentują się estetycznie i rzadko wymagają naprawy.

Dodano: 08-01-2022
Autor: Franciszek Lis
Źródło:
https://galeco.pl/rynny-rynna-systemy-rynnowe
https://pl.wikipedia.org/wiki/Rynna


Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: