EKO-TECH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa

  • Telefon: 343578624
  • WWW: https://23181.com.pl
  • Miejscowość: Kalety
  • Adres: Fabryczna 1B
  • Kod pocztowy: 42-660

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Zapotrzebowanie na różne rodzaje dobrej jakości taśmy klejącej w wielu branżach wzrasta z każdym rokiem. Powodem jest przede wszystkim prostota takiego rozwiązania oraz uzyskane za jej pomocą efekty, które spełniają oczekiwania odbiorców biznesowych. Wspomniany produkt znajduje zastosowanie nie tylko na końcowym etapie linii produkcyjnej, gdzie pakowane są gotowe, przeznaczone do dystrybucji wyroby, ale także wcześniej, między innymi jako skuteczne i niepozostawiające śladów mocowanie ustawień poszczególnych maszyn bez konieczności zmiany parametrów technicznych z poziomu komputera. Taka chałupnicza metoda pozwala ułatwić sobie pracę oraz często zapobiec też kosztownym przestojom. 

Aby mieć pewność, że odpowiednio mocna taśma klejąca zawsze znajduje się w magazynie i jest gotowa do użytku, warto znaleźć sprawdzonego dostawcę, który może dosłać wartościowy produkt w dobrej cenie. Swoją ofertę w powyższym zakresie przedstawia firma przedstawiająca się na stronie internetowej 23181.com.pl. To znana na polskim rynku, certyfikowana marka, której wyroby cechuje oczekiwana jakość, trwałość i estetyka wykonania. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta, realizator zamówień proponuje szeroki wybór taśm, o szerokości od zaledwie kilku milimetrów do metra. Daje to o wiele większe możliwości zastosowania rolki i czyni z niej towar uniwersalny.

Firma realizuje zamówienia hurtowe na terenie całej Polski. Proponuje szybką wysyłkę pod wskazany adres jako zlecenie pojedyncze bądź dyspozycję długoterminową, obejmującą cykliczne dostawy. W przypadku dużego zapotrzebowania taśmy mogą być dowożone nawet co kilka tygodni, w zależności od przekazanych telefonicznie lub mailowo wytycznych od zlecającego.

Dodano: 14-01-2022
Autor: Ignacy Sikorski
Źródło:
https://23181.com.pl/Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: