Centrum Transplantacji Włosów dr Pyziak

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Przyczyn łysienia jest tak wiele, że nie sposób ich wymienić. Zresztą nie wszystkie jeszcze zostały poznane, a leczenie skutków rzadko odnosi sukcesy. Jest to poważny problem, powodujący utratę wiary w siebie i często rujnujący relacje międzyludzkie. Według dostępnych badań problem ten dotyczy obu płci, ale dla pań utrata włosów jest nie do przyjęcia, gdyż jest to jeden z atrybutów urody, o które dba się, jak o skarb. Kobiety częściej popadają w depresję, która niszczy ich życie. Dla wielu z nich jedynym rozwiązaniem może być transplantacja.

Na świecie stosuje się wiele metod, jednak najbezpieczniejszą jak do tej pory, mało inwazyjną i bardzo obiecującą jest metoda FUE, w której przeszczep włosów polega na pobraniu pojedynczych mieszków włosowych, zwanych graftami i wszczepieniu ich w okolicę docelową. Klienci z Małopolski i nie tylko mogą z niej skorzystać w klinice dostępnej pod linkiem transplantacja-wlosow.com. Zanim będzie można poddać się tej procedurze, konieczna jest konsultacja ze specjalistą, który oceni, czy pacjent kwalifikuje się do zabiegu. Niestety, nie każdy może skorzystać z tej możliwości. Wśród osób z przeciwwskazaniami są:

  • cierpiące na łysienie plackowate,
  • po chemioterapii,
  • u osób młodych, które już zmagają się z problemem, gdyż trudno przewidzieć postęp w utracie włosów.

Można jednak w każdym przypadku skorzystać z konsultacji, gdyż doświadczony specjalista może pomóc w obraniu właściwego sposobu leczenia.

Przed zabiegiem pacjent musi wykonać wskazane przez konsultującego lekarza badania krwi oraz dostosować się do wszystkich wymagań, których lista znajduje się na stronie kliniki. Lekarz omówi też z pacjentem sposób postępowania i dbania o skórę głowy po zabiegu. Wszystkie konieczne do tego celu akcesoria otrzymuje on od kliniki przed udaniem się po zabiegu do domu. Zawsze też w razie potrzeby może się skontaktować z jej specjalistami, mając pytania, czy wątpliwości.

Centrum to znajduje się w rewitalizowanej dzielnicy Krakowa, w cichej okolicy, dającej poczucie prywatności. Jest to spory obiekt z dwiema salami zabiegowymi, pokojem konsultacji ze specjalistami i pokojem pacjenta. W innej części kliniki wykonuje się zabiegi niechirurgiczne, takie jak:

  • mezoterapia igłowa, 
  • mikropigmentacja SMP

również dające dobre efekty w walce z utratą włosów i w zmianie wyglądu.

Dodano: 24-01-2022
Autor: Dominik Dąbrowski
Źródło:
https://transplantacja-wlosow.com/zabiegi/przeszczep-wlosow-metoda-fue/Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: