Baltic- Trade Paliwa

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Szukając sprawdzonego partnera w zakresie dostarczania paliwa, warto zapoznać się z ofertą przedstawioną na stronie internetowej baltictrade.com.pl. Sprzedawca oferuje wysokiej jakości paliwo, w tym benzynę bezołowiową, olej opałowy i napędowy, a także AdBlue. Oferowane surowce pozyskuje od sprawdzonych dostawców, takich jak Orlen czy Lotos. Realizuje zlecenia detaliczne, na zamówienia opiewające na 1000 litrów, a także posiada cysterny paliwowe o pojemności wynoszącej kilkadziesiąt tysięcy litrów. Do realizowania zleceń w trudno dostępnych miejscach wykorzystuje mniejsze pojazdy mogące zmieścić 18 000 litrów paliwa.

Paliwo dostępne w ofercie jest sprawdzane pod kątem jakości. Dzięki temu klient może być pewien co do jego parametrów. Dostawy są realizowane w ciągu 48 godzin od momentu złożenia zamówienia, większość z nich jest jednak dostarczana w mniej niż dobę. Klienci mogą liczyć na korzystne rabaty przy regularnym składaniu zamówień. Istnieje możliwość zapłaty przy użyciu gotówki lub przelewu z odroczonym terminem płatności, przy czym firma zastrzega sobie prawo do przeprowadzenia wcześniejszej weryfikacji. Oferta jest stale wzbogacana o nowe propozycje, a przedsiębiorstwo stara się również polepszać jakość obsługi klienta. Realizuje zlecenia głównie na terenie Trójmiasta, lecz oferta jest przeznaczona do odbiorców z całej Polski.

Firma sama prowadzi kilka stacji paliw, które znajdują się w Gdańsku, Sopocie i Gdyni. Oferuje szeroki wybór paliw od sprawdzonych dostawców. Posiada także wysokiej jakości akcesoria motoryzacyjne i płyny eksploatacyjne. Zamawiający mogą otrzymać kartę flotową, dzięki której mają dostęp do panelu klienta, gdzie mogą na bieżąco śledzić dotychczas zrealizowane zamówienia.

Firma gwarantuje sprawną obsługę w zakresie doradztwa, a także czynności biurowych i finansowych. Cena paliwa w Gdyni zależy nie tylko od państwowych podatków i opłat, kursu dolara oraz sytuacji na giełdzie, ale również lokalnych przedsiębiorstw. Z aktualnym cennikiem można zapoznać się na stronie.

Dodano: 02-02-2022
Autor: Marcin Szewczyk
Źródło:
https://baltictrade.com.pl/stacje.phpDodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: