HEUTE SERVICE spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

  • Telefon: +48 22 863 64 71
  • WWW: https://shinego.pl/
  • Miejscowość: Warszawa
  • Adres: Wałowicka 19A
  • Kod pocztowy: 02--45

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Zarządzanie dużym budynkiem, w którym znajdują się lokale na wynajem wiąże się ze sporą odpowiedzialnością oraz kosztami związanymi z zapewnieniem odpowiedniej ochrony najemcom oraz czystości w częściach wspólnych. W okresie jesienno-zimowym każdego dnia wewnątrz obiektu gromadzi się sporo brudu, który powinien być regularnie usuwany, aby zniwelować niebezpieczeństwa, m.in. poślizgnięcia oraz zapewnić właściwy wygląd użytkowanych powierzchni. Nawet zatrudnianie sprzątaczki na cały etat może nie rozwiązać problemu, ponieważ jedna osoba nie jest w stanie wyczyścić w jednym czasie sporego metrażu, który jest stale użytkowany przez klientów i pracowników. 

W takich przypadkach idealnym rozwiązaniem mogą okazać się nowoczesne maszynki do czyszczenia butów, które są dostępne w ofercie warszawskiej marki HEUTE. Firma umożliwia wynajem tego rodzaju urządzeń, a w ramach podejmowanej współpracy serwisanci będą regularnie wymieniać sprzęt na nowy (zdezynfekowany i napełniony niezbędnymi preparatami czyszczącymi i nabłyszczającymi). Marka proponuje różne modele czyszczarek do obuwia, które różnią się od siebie przede wszystkim wielkością i stylem wykonania. Tak więc klienci mogą dopasować urządzenie do własnych potrzeb. 

Korzyści z posiadania nowoczesnego "pucybuta"

Koszt wynajmu to zaledwie kilka złotych na dzień - bez względu na częstotliwość użytkowania urządzenia. Należy tutaj podkreślić, że wszelkie prace serwisowe są już wliczone w cenę wynajmu. Ustawienie tego typu maszyny wpłynie pozytywnie na postrzeganie siedziby firmy przez odwiedzających klientów i kontrahentów. Użytkownicy będą mogli w ciągu niespełna 60 sekund dokładnie wyczyścić oraz wypolerować obuwie, aby być przygotowanym na zbliżające się spotkanie. Oczywiście to samo tyczy się zatrudnianych osób - dzięki posiadaniu nowoczesnej czyszczarki przedstawiciele prowadzonej firmy będą mieli zawsze dokładnie wyczyszczone buty - bez względu na aurę panującą za oknem. Z pewnością taki detal rzuci się w oczy potencjalnym kontrahentom.

Dodano: 06-02-2022
Autor: Anastazja Wilk
Źródło:
https://shinego.pl/Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: