R-Stone Sp. z o.o.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Posadzki z kamienia i żywicy przypominają swoim wyglądem dywany. Powstają one na skutek połączenia piasku kwarcowego oraz kruszywa kamiennego, niepodatnego na uszkodzenia. To dość nowe rozwiązanie, które zyskuje na popularności wśród wielu osób. Dzieje się tak ze względu na trwałość posadzek, estetykę oraz uniwersalność, która sprawia, że znajdują zastosowanie w rozmaitych przestrzeniach. Wyroby te prezentują się efektownie i zwracają na siebie uwagę. Składają się z niewielkich marmurowych, granitowych lub kwarcowych kamyczków łączonych ze sobą za pomocą żywicy. Przylegają one do siebie i tworzą antypoślizgową powierzchnię. Sprawdza się ona w przestrzeniach, w których przebywają dzieci oraz seniorzy.

Najczęściej dywany kamienne są spotykane na tarasach. Pełnią funkcję ozdobną i znakomicie komponują się z markizami oraz ogrodową zielenią. Wykończenie powierzchni prawdziwymi kamieniami jest polecane ze względów praktycznych. W przeciwieństwie do naturalnego drewna nie wymagają one impregnowania i nie chłoną wody. Na tego typu wyroby składa się przede wszystkim mieszanka kamieni, piasek kwarcowy, podkład epoksydowy oraz żywica. Dywany dają nieograniczone możliwości projektowe, dlatego sprawdzają się w wielu miejscach. Zapewniają dobrą akustykę, co oznacza, że tłumią dźwięki kroków.

To antypoślizgowe wyroby odporne na działanie środków chemicznych, które nie mają negatywnego wpływu na środowisko. Zainteresowani wybierają spośród rozmaitych odcieni. Największą popularnością cieszą się barwy ciemne, kamuflujące niewielkie zabrudzenia. Sprzedażą wytrzymałych kamiennych dywanów zajmują się pracownicy firmy R-Stone. Oferują oni niezawodne produkty tworzone z wyselekcjonowanych kruszyw o dużej odporności na zniszczenia.

Dodano: 16-02-2022
Autor: Gabriel Mróz
Źródło:
https://kamiennedywany.pl/Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: