MICHAŁ ŚLIWIŃSKI "MICHALINASPORT"

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Coraz większa liczba przedsiębiorców decyduje się na podarowanie pracownikom specjalnych kart MultiSport w ramach podziękowania za zaangażowanie w działalność firmy. Nie każdy jednak wie, w jaki sposób może wykorzystać tego typu kartę. Przede wszystkim należy wyszukać w obrębie zamieszkiwanej miejscowości obiekty sportowe, w których karta MultiSport jest honorowana. Najczęściej użytkownicy mogą korzystać z basenów, siłowni i klubów fitness, ścianek wspinaczkowych, parków linowych oraz kortów tenisowych. 

Jeśli chodzi o częstotliwość uczęszczania na zajęcia, to wszystko zależy od rodzaju posiadanej karty. Trzeba więc wcześniej dokładnie sprawdzić, czy możemy odwiedzać wybrane obiekty każdego dnia, czy też może mamy ograniczony dostęp w postaci kilku wejść na miesiąc. 

Gdzie w Warszawie dostępny jest tenis z kartą MultiSport?

Na stronie sliwinskitenis.pl można znaleźć szczegółowe informacje na temat oferty nowoczesnego obiektu z kortami tenisowymi prowadzonego przez rodzinną markę. Co prawda, jest to miejsce poza stolicą, jednak w pełni honorowane są tutaj karty MultiSport, a bogata oferta zajęć sprawia, że korzystają z niej mieszkańcy Warszawy i Pruszkowa. Przede wszystkim klienci mogą liczyć na odpowiednio wyposażone korty oraz wypożyczalnię niezbędnego sprzętu. Wszystkie zajęcia są prowadzone przez doświadczonych instruktorów mających na swoim koncie liczne udziały i zwycięstwa w krajowych rozgrywkach tenisowych. 

W ramach posiadanej karty benefitowej klienci mogą zapisać się na wybrane zajęcia, m.in. Tenisxpress. Ponadto obiekt umożliwia indywidualną rezerwację kortu. Warto zaznaczyć, że oferta nauki gry w tenisa jest także skierowana do dzieci. W lekcjach bardzo często uczestniczą grupy uczniów z pruszkowskich szkół podstawowych. Marka proponuje wiele dodatkowych zajęć dla dzieci i dorosłych, dlatego warto zapoznać się ze wszystkimi informacjami (wraz z cennikiem) na stronie. Tenis to doskonała forma rozrywki dla osób w każdym wieku i sposób spędzenia aktywnie czasu z bliskimi.

Dodano: 09-03-2022
Autor: Błażej Wasilewski
Źródło:
https://sliwinskitenis.pl/Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: