Macromedica Centrum Medyczne

  • Telefon: 22 841 06 79
  • WWW: https://macromedica.pl/
  • Miejscowość: Warszawa
  • Adres: Jurija Gagarina 26
  • Kod pocztowy: 00-754

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Regularne badania okulistyczne umożliwiają wczesne wykrycie różnych nieprawidłowości i rozpoczęcie odpowiedniego leczenia. Warto je przeprowadzać w przypadku zaobserwowania problemów z ostrością widzenia, występowania dolegliwości, takich jak bolesność i łzawienie oczu, pieczenie, światłowstręt. Specjalista zajmuje się leczeniem zapalenia spojówek, a także innych nieprawidłowości dotyczących narządu wzroku. Na stronie macromedica.pl znaleźć można różnych specjalistów, którzy zajmują się osobami dorosłymi i dziećmi. W miejscu tym można zdiagnozować różne choroby oczu, które często utrudniają właściwe funkcjonowanie. Badania umożliwiają wykrycie zaćmy, jaskry, zwyrodnienia plamki żółtej. W klinice w Warszawie przyjmuje okulista, którego specjalnością jest leczenie chorób i wad narządu wzroku. 

Lekarz dziecięcy dba o dobro małych pacjentów, stara się, by w jego gabinecie panowała przyjazna atmosfera. Dzięki temu wizyta nie jest stresująca, młody człowiek chętnie współpracuje ze specjalistą. Okulista wykonuje komputerowe badanie wzroku, dokonuje pomiaru ciśnienia śródgałkowego. Umożliwia to dobranie właściwej metody leczenia. W prywatnej klinice można skorzystać także z porad dietetyka. Opracowuje on odpowiedni jadłospis, który dostosowany jest zarówno do preferencji żywieniowych, jak i ewentualnych schorzeń pacjentów. Z jego pomocy często korzystają osoby, które chcą pozbyć się nadmiernych kilogramów, cierpią na alergie pokarmowe, chcą zmienić złe nawyki żywieniowe. Specjalista dokonuje analizy składu ciała, układa diety. 

W placówce przyjmuje także ginekolog, który zajmuje się pacjentkami w różnym wieku. Wykonuje badanie ultrasonograficzne, które jest konieczne w ciąży. Dzięki niemu można ocenić rozwój płodu, wykryć ewentualne wady. Można tu skorzystać z usług wielu specjalistów. W przypadku problemów, takich jak pierwotna nadczynność przytarczyc, wole guzkowe czy choroba Hashimoto zalecana jest wizyta u endokrynologa.  W klinice pracuje również chirurg naczyniowy, który zajmuje się diagnostyką i leczeniem schorzeń związanych z żyłami i tętnicami. Nie zabraknie tu również  ortopedy, który przyjmuje pacjentów z urazami, wadami postawy, schorzeniami kręgosłupa, zmianami zwyrodnieniowymi. Ma on do dyspozycji sprzęt ultrasonograficzny, który umożliwia diagnostykę wielu dolegliwości.

Dodano: 24-03-2022
Autor: Piotr Wysocki
Źródło:
https://macromedica.pl/okulista-dzieciecy-warszawa/
https://pl.wikipedia.org/wiki/Okulistyka


Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: