A.R.M Artur Różański

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Od ponad ćwierćwiecza działa na rynku meblowym przedsiębiorstwo ARM Różańscy S.C. specjalizujące się w projektowaniu i produkcji wysokiej jakości łóżek drewnianych i tapicerowanych. Jest to firma, której niezwykle zależy na renomie, dlatego każdy klient traktowany jest indywidualnie i może liczyć na dostosowanie modelu łóżka do jego potrzeb. Mając wieloletnie doświadczenie w branży, producent wie, że klienci poszukują komfortowych, eleganckich i funkcjonalnych mebli, które pasować będą do różnych aranżacji sypialni.

Projektanci firmy nieustannie pracują nad nowymi modelami, starając się sprostać wymaganiom rynku i podążać za najnowszymi trendami. Zdarza się, że pozostają końcówki serii w magazynach i wówczas te łóżka trafiają na wyprzedaż. Są to produkty zachowujące wszystkie walory. Sa eleganckie, estetyczne i perfekcyjnie wykonane, ale muszą zrobić miejsce dla następnych modeli, dlatego są one oferowane klientom w niższych, bardzo atrakcyjnych cenach. Poszukując zatem wymarzonego, komfortowego łóżka w niskiej cenie, wystarczy przejrzeć ofertę wyprzedażową firmy, a być może uda się nabyć któryś z dostępnych modeli nawet o 30% taniej. W asortymencie sklepu można znaleźć łóżka wpisujące się w aranżacje sypialni w stylu nowoczesnym, retro, a nawet glamour.

Producent ten znany jest z wysokiej jakości wyrobów. Są one wykonane ze starannie wyselekcjonowanych surowców i materiałów. Poza wysokiej jakości litym drewnem bukowym do produkcji wykorzystuje:

  • płyty MDF
  • płyty stolarskie,
  • doskonałej jakości ekoskórę

i inne materiały obiciowe. Każdy mebel jest wykonany z niezwykłą starannością i dbałością o szczegóły, dlatego zachwyci nawet najbardziej wymagającego klienta. Dlatego znaczna część produkcji trafia również do klientów za granicą. 

Na wyprzedaży często można również znaleźć inne meble, przy których pomocy można urządzić piękną, komfortową sypialnię. Są wśród nich na przykład pasujące do modeli łóżek stoliki nocne. Warto też od razu kupić odpowiednie do szerokości łóżka stelaż i materac.

Dodano: 25-03-2022
Autor: Aurelia Jankowska
Źródło:
https://poprostulozka.com/kategoria-produktu/lozka-wyprzedaz/Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: