Quality Hotel Supply sp. z o.o.

  • Telefon: 601 507 287
  • WWW: https://sklep.qhs.one
  • Miejscowość: Poznań
  • Adres: Przyjaźni 21
  • Kod pocztowy: 61-689

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Prowadzisz hotel, hostel, agroturystykę lub inny obiekt noclegowy? Bez względu na charakter twojej działalności, na pewno chcesz, aby goście poczuli się u ciebie jak w domu. Na stronie znajdziesz wszystko, czego potrzeba, aby zapewnić im komfortowy wypoczynek.

Oprócz akcesoriów kosmetycznych i galanteryjnych, tekstyliów, środków przeznaczonych do dezynfekcji powierzchni, chemii, dużych oraz małych elementów wyposażenia hoteli, Quality Hotel Supply oferuje również różnego typu zawieszki. Mimo swoich niepokaźnych rozmiarów, stanowią one ważny środek komunikacji pomiędzy gośćmi, a obsługą obiektu. Stanowią standard już nie tylko w kilkugwiazdkowych hotelach, ale również ośrodkach, które zapewniają noclegi nie posiadając statusu hotelu. Zapewniają klientowi dodatkowe poczucie komfortu i troski ze strony pracowników. Ma on dzięki nim poczucie, że jest ważny, a jego indywidualne potrzeby są uwzględniane przez obiekt, w którym wykupił nocleg. To znacząco podnosi prestiż danego obiektu i wpływa na jego odbiór wśród turystów czy gości biznesowych. Dlatego warto upewnić się, że takie akcesoria są zawsze na wyciągnięcie ręki klienta. Najlepiej umieścić je na klamce po wewnętrznej stronie drzwi od pokoju czy apartamentu lub w miejscu, w którym wykłada się np. foldery z opisem hotelu, świadczonych w nim dodatkowych usług, jego regulaminu, menu restauracji, kawiarni czy baru.

Każda zawieszka hotelowa na drzwi, jaką można znaleźć w sklepie, ma swój własny charakterystyczny styl, kształt i kolor, współgrający z komunikatem, jaki pragnie przekazać. Dostępne są m.in. zawieszki na klamkę obrazkowe, zawieszki z napisami, zawieszki informujące o zwierzętach, z prośbą o niezakłócanie spokoju lub posprzątanie pomieszczenia, praktyczne zawieszki na bagaż. Są one dobrze widoczne nawet z dalszej odległości. Oprócz polskiej dostępne są również inne wersje językowe. 

Po zapoznaniu się z ofertą, wystarczy złożyć zamówienie w e-sklepie. Dostępne formy płatności to przelew tradycyjny i szybki (w Przelewy 24).

 

Dodano: 05-04-2022
Autor: Krystian Mazurek
Źródło:
https://sklep.qhs.one/pl/c/Zawieszki-hotelowe/123Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: