Denticus

  • Telefon: 728891677
  • WWW: https://dentic.us
  • Miejscowość: Zielona Góra
  • Adres: Plac Matejki 21b
  • Kod pocztowy: 65-056

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Pragnąc być dobrze odbieranym przez otoczenie, a nawet odnosić sukcesy zawodowe i osobiste, należy zadbać o stan uzębienia. Piękne, zdrowe zęby dodają pewności siebie i są podstawą dobrego samopoczucia. To jednak tylko jeden z aspektów przemawiających za tym, aby o nie dbać. Równie ważny jest fakt, że zdrowie zębów odpowiada za ogólny stan organizmu. Nawet niewielki ubytek może powodować, że do organizmu dostają się rozmaite drobnoustroje, mogące uszkodzić niektóre organy wewnętrzne. Regularne wizyty u dentysty gwarantuję zachowanie zdrowia i atrakcyjności.

Poszukując odpowiedniej placówki stomatologicznej, można skorzystać z usług kliniki Denticus. Mieści się ona przy placu Matejki w Zielonej Górze, gdzie każdy stomatolog ma określoną specjalizację i może pomóc w wielu problemach. Wśród specjalizacji lekarzy przyjmujących w przychodni można znaleźć m.in. stomatologię estetyczną, endodoncję mikroskopową, implantologię, chirurgię stomatologiczną oraz protetykę. Poza tym, klinika dysponuje także pracownią RTG, w której można wykonać zarówno zdjęcia pantomograficzne, obrazujące całą szczękę i żuchwę wraz ze stawami skroniowo-żuchwowym, jak i punktowe zdjęcia zębów.

W wielu zabiegach, stosuje się tam różne formy znieczulenia. Kiedy siedząca w fotelu osoba jest szczególnie zestresowana, lekarz może zdecydować o sedacji wziewnej podtlenkiem azotu. Gaz ten, zwany także rozweselającym, ma działanie odprężające i niwelujące strach przed zabiegiem, a pacjent jest kontaktowy i może współpracować z dentystą.

Przyjmujący w gabinetach dentyści wykonują różne zabiegi, przywracające ładny uśmiech i zdrowie uszkodzonym zębom. Mocno zniszczony ząb można uratować za pomocą korony porcelanowej, uprzednio lecząc go dokładnie, jeśli trzeba także kanałowo. W przypadku gdy nie nadaje się on już do dalszego leczenia i pozostaje wyłącznie jego ekstrakcja, ubytek może zostać uzupełniony zgodnie z oczekiwaniami pacjenta implantem lub mostem protetycznym. W placówce przyjmują dentyści różnych specjalności i każdy pacjent znajdzie pomoc dopasowaną do jego potrzeb. Pełen zakres usług można poznać odwiedzając stronę kliniki.

Klinika honoruje różne formy płatności. Można tam też skorzystać z wygodnych Medirat, czyli specjalnego kredytu na leczenie, dzięki czemu nie trzeba wykładać całej kwoty za usługi od razu.

 

Dodano: 09-04-2022
Autor: Anna Głowacka
Źródło:
https://www.dentic.us/Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: