bioArcus Sp. z o.o

  • Telefon: 22 654 05 75
  • WWW: https://bioarcus.pl
  • Miejscowość: Warszawa
  • Adres: Białostocka 22
  • Kod pocztowy: 03-741

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Klienci indywidualni oraz przedsiębiorstwa zainteresowane pozbyciem się przykrego zapachu z konkretnych pomieszczeń mogą sprawdzić najnowszą ofertę firmy ze strony bioarcus.pl. Rozwiązanie można wykorzystać zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Chemiczne oraz biologiczne neutralizowanie odorów jest wybierane przez klientów z różnym budżetem. Dzięki temu z propozycji mogą skorzystać konsumenci znajdujący się nawet w trudnej sytuacji finansowej. W celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących cen za poszczególne produkty warto skontaktować się z działem sprzedaży. Wszystkie dane niezbędne do kontaktu można sprawdzić na portalu online.

Ekologiczne preparaty pozwalające na neutralizowanie odorów są chętnie wybierane przez osoby dbające o środowisko naturalne. Środek jest wykonany na bazie naturalnych składników tj. olejki eteryczne oraz związki hydroforowe. To bardzo dobre rozwiązanie konkurujące z wyrobami na bazie odorantów siarkowych i węglowych. Dezodoryzator dobrze sprawdza się w oczyszczalniach ścieków, biogazowniach oraz w zakładach zajmujących się utylizacją odpadów.

Warto zwrócić uwagę na produkty z tej kategorii, ponieważ są one bezzapachowe. Ponadto są one badane przez profesjonalne laboratoria, co w sposób oczywisty zapewnia duże bezpieczeństwo osób korzystających z tego preparatu. Produkt można kupić bez wychodzenia z domu. W tym celu wystarczy skorzystać z możliwości sklepu internetowego. Zamówienie może zostać zrealizowane nawet w kilka godzin. Dostawą zajmują się firmy kurierskie. Istnieje także możliwość odbioru osobistego w siedzibie przedsiębiorstwa. Firma ma swoich przedstawicieli handlowych na terenie wszystkich województw. Ich numery telefonów są dostępne w zakładce kontakt.

Dodano: 11-04-2022
Autor: Ignacy Sikorski
Źródło:
https://bioarcus.pl/preparaty-do-dezodoryzacji/
https://pl.wikipedia.org/wiki/Dezodoryzacja


Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: