DentiCo

  • Telefon: +48 58 557 77 77
  • WWW: https://www.dentico.eu/
  • Miejscowość: Gdańsk
  • Adres: Kołobrzeska 5
  • Kod pocztowy: 80-390

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Regularna kontrola u stomatologa umożliwia zdiagnozowanie próchnicy, schorzeń dziąseł oraz wielu innych problemów. Stan uzębienia ma wpływ na kondycję organizmu. Choroby przyzębia mogą być przyczyną różnych niebezpiecznych dolegliwości. Chorobotwórcze bakterie znajdujące się w zakamarkach dziąseł mogą przenikać do krwiobiegu, powodować nieprawidłowe funkcjonowanie narządów. Odpowiednia higiena jamy ustnej jest podstawą tego, by cieszyć się efektownym uśmiechem.

Nie należy zapominać także o regularnych kontrolach u stomatologa. W DentiCo pracują specjaliści z zakresu ortodoncji i implantologii. W prywatnej klinice w Gdańsku przyjmuje dentysta, który oferuje leczenie różnych problemów dotyczących jamy ustnej. Szczegółowy cennik zabiegów oraz badań diagnostycznych dostępny jest na stronie internetowej kliniki stomatologicznej. Pierwsza wizyta polega na zapoznaniu się ze stanem uzębienia pacjenta, wykryciu ewentualnych wad zgryzu, zmian w kościach lub stawach skroniowo-żuchwowych. Dzięki temu można zaplanować odpowiednie leczenie, które skutecznie pozbędzie się nieprawidłowości. 

Specjalista zajmuje się leczeniem próchnicy, wykorzystuje wypełnienia światłoutwardzalne, które są estetyczne i wytrzymałe. Odbywa się tu również leczenie kanałowe pod mikroskopem, dzięki któremu można oczyścić kanały i pozbyć się bakterii. Z oferty kliniki często korzystają osoby, u których występują braki w uzębieniu. W takich sytuacjach sprawdzą się implanty. Tytanowe  śrubki umieszczane są w miejscach po utraconych korzeniach, umożliwiają przywrócenie estetycznego uśmiechu. W klinice świadczone są również usługi z zakresu stomatologii chirurgicznej, dzięki którym można pozbyć się wielu nieprawidłowości.

Dodano: 09-04-2022
Autor: Aurelia Jankowska
Źródło:
https://www.dentico.eu/Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: