Braco

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Przedsiębiorstwo przedstawione pod adresem braco.pl ma szeroki wybór opakowań przeznaczonych dla branży spożywczej i gastronomicznej. Jego specjalizacją są opakowania jednorazowe porcjowane. Zajmuje się również usługami związanymi z umieszczeniem produktu w opakowaniach. Do wyboru jest między innymi pakowanie w saszetki, z którego korzystają przede wszystkim producenci wyrobów sypanych. Przedsiębiorstwo realizuje zlecenia kompleksowo, zajmując się również konfekcjonowaniem towaru, w tym nie tylko cukru, ale również soli i pieprzu.

Opakowania jednostkowe są znakowane za pomocą grafiki dostarczonej przez klienta, która najczęściej przedstawia jego znak rozpoznawczy, taki jak logo lub slogan reklamowy. Gramatura opakowań jednostkowych i zbiorczych może być dostosowana do oczekiwań. Wyroby są zabezpieczone przed uszkodzeniami chemicznymi i mechanicznymi, aby można było je bezpiecznie przewozić oraz przechowywać.Są wykonywane z biodegradowalnych materiałów, dzięki czemu odznaczają się neutralnością dla otoczenia.

Przedsiębiorstwo jest znane z terminowości, a także posiada szeroką siatkę klientów, wśród których znajdują się hotele, bary, restauracja, a nawet szpitale. Przyprawy w jednorazowych opakowaniach sprawdzają się również podczas organizacji różnego rodzaju imprez i bankietów. Wybór produktów od tej marki jest doskonałym sposobem na reklamę. Z przypraw jednorazowego użytku korzysta bowiem wiele osób, często czytając treść znajdującą się na opakowaniu. To pewność co do tego, że potencjalny klient zapozna się przynajmniej ze znakiem charakterystycznym marki. Wystarczy zadbać o czytelność i estetykę projektu.

Każde zamówienie w tej firmie jest traktowane indywidualnie, także pod względem wyboru odpowiedniej techniki nadruku oraz wyceny realizacji. Podmiot zatrudnia tylko doświadczonych pracowników, którzy służą klientom profesjonalną radą. W ofercie  można znaleźć jedynie wysokiej jakości produkty. Transport zakupów odbywa się przy współpracy ze sprawdzonymi firmami kurierskimi.

Dodano: 16-04-2022
Autor: Roksana Szymańska
Źródło:
http://braco.pl/marka-wlasna/Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: