Zakład Robót Górniczych i Wysokościowych "AMC"

  • Telefon: 12 656-70-88
  • WWW: https://amc.net.pl/
  • Miejscowość: Morawica
  • Adres: Mników 389
  • Kod pocztowy: 32-084

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Nagłe wezbranie wód gruntowych i powierzchniowych to poważny problem powodujący straty mienia, a nawet śmierć ludzi i zwierząt. Największe niebezpieczeństwo pojawia się wiosną podczas roztopów, zalanie może też wystąpić po bardzo gwałtownych letnich burzach. Fala wody ma niszczycielski charakter, to żywioł, przed którym trudno się obronić, dlatego tak istotne jest odpowiednie przygotowanie infrastruktury przeciwpowodziowej. 

Tworzenie wałów ochronnych, regulacja koryt rzek, oczyszczanie studzienek kanalizacyjnych czy też światła betonowych przepustów to ustawowy obowiązek lokalnych władz. W projekcie budżetowym każdej jednostki samorządowej powinien znaleźć się odpowiedni paragraf magazynujący środki na wszelkie niezbędne prace porządkowe i naprawcze. Czynności mające zapobiec wystąpieniu wody z koryta czy lokalnym podtopieniom należy przeprowadzać cyklicznie, nie tylko w okresie największego zagrożenia. Wiele gmin, powiatów stosuje się do wytycznych, organizując odpowiednie działania zaradcze, na bieżąco monitorując prognozy pogodowe dla danego regionu oraz stan wody na poszczególnych punktach pomiarowych. Nie zawsze jest to jednak wystarczające i niekiedy należy postarać się o sprowadzenie fachowca, którego domeną jest szeroko rozumiane budownictwo hydrotechniczne. 

Swoje usługi w powyższym zakresie proponuje firma Zakład Robót Górniczych i Wysokościowych "AMC". To doświadczony realizator, którego kadra z powodzeniem podejmie się wykonania koniecznych prac związanych z zabezpieczeniem mieszkańców oraz ich dobytku przed destrukcyjnym i nagłym zalaniem. Zastosowane rozwiązania są kompleksowe, oddziałują zarówno na stan obecny, jak i stanowią zabezpieczenie w przyszłości. 

Pracownicy zapraszają przedstawicieli samorządów lokalnych do kontaktu i przedstawienia swoich oczekiwań. Firma ma także bogate doświadczenie jako uczestnik przetargów (wiele z nich wygrała dzięki gwarancji wysokiej jakości świadczeń oraz przystępnej cenie za poszczególne usługi). Potwierdzeniem kompetencji kadry odpowiedzialnej za hydrotechniczne realizacje jest dostępna na stronie wykonawcy galeria. Do każdego zlecenia pracownicy podchodzą indywidualnie, dbając zarówno o diagnostykę, jak i o terminowość przeprowadzenia poszczególnych prac. Każdy etap działań jest również konsultowany ze zlecającym.

Dodano: 27-05-2022
Autor: Błażej Wasilewski
Źródło:
https://amc.net.pl/oferta,budownictwo-hydrotechniczne,65.htmlDodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: