GRZEGORZ GRUZA ART GRUZA

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Poszukując niebanalnych, tanich i efektownych sposobów na aranżację przestrzeni, warto zwrócić uwagę na beton. Jest to mieszanka, która do tej pory kojarzyła się głównie z tworzeniem z niej trwałej, zbrojonej konstrukcji. Wykorzystywano ją też do tworzenia dekoracji ruchomych, drobiazgów typu wazony lub kwietniki. Obecnie beton znajduje uznanie także w oczach profesjonalnych dekoratorów wnętrz. Ciekawe sposoby jego wykorzystywania można znaleźć na stronie internetowej artstructure.pl. Pod podanym linkiem przedstawia swoją ofertę firma, której kadra często wykorzystuje niestandardowe techniki wykończenia pomieszczeń. Stosując beton na ścianę, dekorator z Poznania połączył surowość i prostotę materiału z nowoczesną formą. Powstałe rozwiązania z powodzeniem sprawdzą się w każdym rodzaju przestrzeni, od domu czy mieszkania aż po biuro bądź wnętrze instytucji publicznej.

Dużym atutem wykorzystywania betonu jest możliwość jego dowolnego formowania. Można stosować różnego rodzaju formy, ale odpowiednio przygotowana mieszanka daje wspaniałe możliwości urzeczywistnienia własnej wizji właściciela nieruchomości. Może on postawić na proste linie lub też puścić wodze fantazji, stawiając na nierówności oraz dający złudzenie lekkości nieład twórczy. Opcji jest wiele. 

Kadra firmy zaprasza do zapoznania się z dostępnymi na jej stronie wzorami. Poleca oprócz płyt betonowych na ścianę wykorzystanie jako dekoru ozdobnego kamienia. Jego faktura i kolorystyka są zróżnicowane, ale kamienne elementy można ze sobą bezproblemowo łączyć, tworząc przyciągające uwagę gości mozaiki i rozety. Takie dekoracje mogą być rozmieszczone na całej ścianie lub też stanowić punktowe strefy, stanowiące tło na przykład dla oświetlenia. 

Zarówno beton, jak i kamień można personalizować. W pierwszym przypadku poleca się zastosowanie odpowiedniego odcienia farby, w drugim natomiast wybór kamiennego elementu o oczekiwanym kolorze i fakturze. Nie jest to trudne z uwagi na bogactwo dostępnych obecnie w sprzedaży wzorników.

Dodano: 04-06-2022
Autor: Kalina Pawlak
Źródło:
https://artstructure.pl/realizacje-betonDodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: