ANIFLEX GŁOWACKA WOJTASZEK SPÓŁKA JAWNA

  • Telefon: (+48) 44 789 08 00
  • WWW: https://aniflex.pl/
  • Miejscowość: Tomaszów Mazowiecki
  • Adres: Piaskowa 138
  • Kod pocztowy: 97-200

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Od chwili swojego powstania, druk zrewolucjonizował życie ludzkie pod niejednym aspektem. Również dziś, w czasach, w których nowe technologie odgrywają większą rolę, niż kiedykolwiek dotąd, drukarze wskazują handlowcom bardzo atrakcyjne możliwości, z jakich powinni korzystać w celu skuteczniejszego zaznaczenia obecności swojego produktu na rynku. Aby poznać je wszystkie i wykorzystać w największym stopniu, wcale nie trzeba być znakomitym specjalistą, obeznanym od każdej strony z tajnikami maszyny drukarskiej i programów graficznych. Wystarczy skorzystać z wiedzy i doświadczenia firmy, która swoją pozycję na rynku zawdzięcza niesamowitym wręcz osiągnięciom na tym polu. 

Druk fleksograficzny jest polecany przy wysokonakładowych zamówieniach. Jego najczęściej podkreślaną cechą jest bogactwo oraz różnorodność otrzymywanych wariantów dekoracyjnych. Tego rodzaju technologia pozwala na stosowanie różnego typu podłoża - np. folii metalizowanych i ultra clear. Dzięki temu wyróżnienie przedmiotu etykietą, która łatwo wpada w oko i zawiera szybko przyswajalny przekaz, nie stanowi najmniejszego problemu. Drukarnia fleksograficzna w Łodzi specjalizuje się w tego typu realizacjach. Współpracuje z wieloma klientami biznesowymi - zarówno tymi z historycznej stolicy polskiego dziewiarstwa i włókiennictwa, jak i z Warszawy czy innych ośrodków centralnej Polski, a nawet innych regionów. Do każdego zlecanego jej projektu podchodzi indywidualnie, w każdym przypadku uwzględniając potrzeby konkretnego klienta. 

Oferta Aniflex zawiera m.in druk do 10 kolorów, perforowanie, lakierowanie, poddruk od strony kleju, sitodruk, laminowanie, dezaktywację kleju, nadruk na dowolnego rodzaju podłożu, wybranym przez klienta. Technologia oparta na użyciu fotopolimerów ułatwia nanoszenie barw na powierzchnię, a jej efekt stanowi mieniąca się głębią kilku odcieni, przyjemna w odbiorze dla oka, etykieta. W tym wypadku personalizacja motywu umieszczanego na opakowaniu jest nieopłacalna, zaś metoda jest przewidziana do zastosowania w produkcji masowej. Wybór rodzaju druku powinien zależeć od potrzeb określonego projektu. W razie wątpliwości związanych z zamówieniem lub chęci dodatkowej konsultacji, wystarczy skontaktować się z jednym z doświadczonych doradców.

Zobacz, jak łatwo możesz uatrakcyjnić swój produkt!

Dodano: 12-06-2022
Autor: Roksana Szymańska
Źródło:
https://aniflex.pl/technologie/druk-fleksograficzny
https://pl.wikipedia.org/wiki/Fleksografia
https://pl.wikipedia.org/wiki/Farba_fleksograficzna


Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: