AlmiDecor

  • Telefon: 22 490 80 10
  • WWW: https://almidecor.com
  • Miejscowość: Łomża
  • Adres: Al. Legionów 114C
  • Kod pocztowy: 18--40

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Pracując w domu, warto zadbać o kącik, w którym można w spokoju zająć się sprawami biznesowymi. Gabinet nie musi być spory pod kątem metrażu, należy jednak wyposażyć go w sprzęt i akcesoria, które sprawią, że przestrzeń ta będzie przede wszystkim funkcjonalna. Oprócz standardowych elementów, jak biurko, wygodne krzesło oraz szafka na dokumenty z pewnością przyda się też odpowiednie oświetlenie. Dla komfortu oczu warto zastosować co najmniej dwa rodzaje lamp, sufitową oraz mobilną. 

Pierwszy rodzaj jest doskonały, gdy trzeba doświetlić pomieszczenie całościowo, na przykład podczas wizyty kontrahentów lub klientów. Odpowiednio dobrany strumień światła powinien dawać oczekiwaną jasność, ale nie oślepiać. Wybierając lampę sufitową, można postawić na model montowany bezpośrednio na suficie lub wiszący. Można ewentualnie zastosować kinkiety, które równie skutecznie rozproszą mrok, a jednocześnie bardzo efektownie się prezentują. Szeroki wybór oświetlenia można znaleźć w ofercie na stronie internetowej almidecor.com.

Drugim, niezbędnym w każdym gabinecie rodzajem lamp jest wersja, którą można postawić na blacie biurka lub w bezpośrednim sąsiedztwie stolika. Takie modele są niezastąpione, jeśli praca polega na wypełnianiu dokumentacji czy też działaniu na sprzęcie multimedialnym. Wpływają też na estetykę pomieszczenia. Elegancka lampa może być nie tylko funkcjonalna, ale nadać też przytulności. 

Możliwość przesuwania oświetlenia jest ważna z uwagi na konieczność doświetlania różnych elementów. Strumień światła powinien padać pod innym kątem podczas pracy na komputerze, a innym w trakcie czytania czy pisania. Najprostszym sposobem jest zakup lampy z odpowiednio długim kablem zasilającym. Dzięki temu nie ma obawy, że nawet mocniejsze pociągnięcie lampy spowoduje wyrwanie wtyczki z kontaktu. 

Warto też dobrać właściwy rodzaj żarówki. Zbyt mocne światło zarówno w lampach sufitowych czy naściennych, jak i mobilnych może w krótkim czasie mocno podrażnić oczy, powodować ich zmęczenie i pieczenie. 

Dodano: 07-07-2022
Autor: Piotr Wysocki
Źródło:
https://almidecor.com/produkty/lampyDodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: