TRANSFER Spółka Jawna

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Coraz staranniej opracowywane rozwiązania adhezyjne pozwalają na dostarczanie klientom wygodnych w użyciu, trwałych i bezpiecznych produktów. Oprócz różnego rodzaju taśm (m.in. jedno- i dwustronnych, antypoślizgowych, elektrotechnicznych, maskujących) i klei warte uwagi są również specjalne rzepy montażowe, dzięki którym demontaż i ponowne łączenie poszczególnych elementów nie sprawiają najmniejszego problemu. 

Taśma na rzep, mimo swojego niepozornego wyglądu, jest niezwykle mocna, odporna i praktyczna. Występuje w wersji prostej i przemysłowej. Ta pierwsza doskonale sprawdzi się w domu. W dekoracji wnętrz rzepy znajdują niemal wszechstronne zastosowanie. Wystarczy wspomnieć, że z ich pomocą da się montować moskitiery, wieszać zasłony, jak również zdjęcia i obrazy na ścianach - bardzo mocno przylegają do powierzchni i nie ma najmniejszych obaw o to, że coś spadnie! Rzepy - szczególnie te dwustronne - często wykorzystuje się do porządkowania okablowania. Z kolei taśmy montażowe przemysłowe są powszechnie używane w wielu branżach - by wymienić choćby odzieżową, samochodową czy medyczną. Są niemal niezastąpione przy organizacji różnego typu imprez - dzięki nim montaż/demontaż takich elementów jak panele, osłony pokrywy przebiega nadzwyczaj sprawnie. Za ich pomocą daje się łatwo naklejać oznakowania. 

Wybierając rzepy samoprzylepne z pewnością należy zwrócić uwagę na producenta; jakość asortymentu może nieraz w znaczącym stopniu się różnić. Sklep Transfer starannie dobiera ofertę produktów w dystrybucji, tak, aby klienci mogli mieć pewność, że kupują akcesoria, które przeszły odpowiedni proces kontroli jakości i są zaopatrzone w odpowiednie atesty.

Rzep posłuży wiele lat po zakupie.  

Dodano: 04-07-2022
Autor: Anastazja Wilk
Źródło:
https://tasmaklejaca.pl/produkty/rzepy-samoprzylepne/Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: