DEORO

  • Telefon: 609 124 140
  • WWW: https://deoro.pl/
  • Miejscowość: Szczecin
  • Adres: Łabędzia 38
  • Kod pocztowy: 71-453

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Osłony okienne to produkty doceniane szczególnie podczas letnich upałów. Chronią one przed przedostawaniem się do wnętrz promieni słonecznych, co przekłada się na mniejszą temperaturę i większy komfort lokatorów. Dziś producenci oferują ponadczasowe i klasyczne rozwiązania, które nie wychodzą z mody. Zalicza się do nich materiałowe rolety montowane w środku pomieszczeń. Znajdują one zastosowanie w domach, mieszkaniach oraz budynkach publicznych, a ich zaletą jest przystępna cena. To uniwersalne wyroby wpasowujące się w stylistykę wnętrz nowoczesnych oraz klasycznych. Prezentują się bardzo estetycznie i są dostępne w wielu odcieniach kolorystycznych. Do najchętniej wybieranych zalicza się modele w stonowanych odcieniach, które nie zwracają na siebie uwagi i wyglądają elegancko.

Użytkowanie rolet nie jest skomplikowane. Wyposażono je w sznurki, dzięki którym można podnosić lub opuszczać je na dowolną wysokość. Modele od najlepszych producentów wykazują odporność na płowienie pod wpływem silnego słońca, co sprawia, że wyglądają jak nowe przez lata. Warto podkreślić, że ochrona przed promieniowaniem słonecznym nie jest jedyną funkcją, jaką spełniają opisywane osłony, ponieważ część z nich ma dodatkową warstwę materiału o właściwościach termoizolacyjnych. Chroni ona przed przegrzewaniem się pomieszczeń, dlatego odnajduje się między innymi na użytkowych poddaszach.

Na roletach nie warto oszczędzać, ponieważ wykorzystuje się je niemalże każdego dnia. Szeroki wybór takich produktów udostępniono pod adresem deoro.pl. Strona należy do przedsiębiorstwa kierującego ofertę do mieszkańców Szczecina. Proponuje ono rolety wewnętrzne o znakomitych parametrach wytrzymałościowych, które sprawdzają się w pomieszczeniach o różnym przeznaczeniu. Przed zakupem konkretnych modeli warto zastanowić się nad ich umiejscowieniem oraz poziomem nasłonecznienia wnętrz.

Właściciele niewielkich mieszkań decydują się często na rolety jasne z transparentnych tkanin, które optycznie je powiększają. Niektórzy nabywają także osłony dzień noc w naprzemienne ułożone pasy, dostępne w kilku odcieniach. Tkaniny wykorzystane podczas produkcji nie nagrzewają się i skutecznie chronią przed słońcem oraz spojrzeniami przechodniów lub sąsiadów. To idealna alternatywa dla klasycznych zasłon i firan, która zawsze wygląda dobrze.

Dodano: 03-07-2022
Autor: Piotr Wysocki
Źródło:
https://deoro.pl/Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: