STODOM ZAKŁAD STOLARSKO-BUDOWLANY

  • Telefon: 25 682 78 84
  • WWW: http://stodom.pl/
  • Miejscowość: TROJANÓW
  • Adres: DERLATKA 21
  • Kod pocztowy: 08-455

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Jednym z elementów spotykanych niemalże w każdym domu czy mieszkaniu są drzwi wewnętrzne. Zapewniają one prywatność i chronią przed dźwiękami dochodzącymi z innych pomieszczeń, co ułatwia zasypianie czy naukę. Dziś ich wybór jest na tyle szeroki, że znalezienie modelu dopasowanego do gustu lokatorów oraz stylistyki poszczególnych wnętrz nie stanowi żadnego problemu. Na nabywców czekają konstrukcje okleinowe, fornirowane, z litego drewna i nie tylko. Tego typu drzwi drewniane w Warszawie oferuje przedsiębiorstwo Stodom.

Asortymentem firmy interesują się osoby urządzające domy, mieszkania, biura i inne przestrzenie. Są one zamawiane ze względu na wytrzymałość i niepodatność na uszkodzenia mechaniczne. Odpowiednio zaimpregnowane i zabezpieczone drzwi stają się odporne na zarysowania, wgniecenia oraz utratę koloru na skutek bezpośredniego promieniowania słonecznego. To ciekawa propozycja dla klientów, którzy szybko się nudzą. Drewno może być bowiem przemalowywane na dowolne odcienie w każdym momencie.

Materiał ten jest wybierany przez osoby ceniące sobie ekologiczne rozwiązania oraz brak szkodliwych substancji. Klienci przedsiębiorstwa nabywają konstrukcje różniące się od siebie usłojeniem, odcieniem oraz zdobieniami. Ciekawym rozwiązaniem w przypadku małych mieszkań mogą okazać się modele z przezroczystymi lub kolorowymi przeszkleniami, które przepuszczają światło i sprawiają, że pomieszczenia sprawiają wrażenie większych, niż są w rzeczywistości.  

Do produkcji drewnianych drzwi wykorzystuje się starannie wyselekcjonowane drewno. Wiele osób stawia na dąb, będący synonimem elegancji i wytrzymałości. Jest to surowiec twardy oraz taki, który zachowuje swoje właściwości przez lata. Zainteresowanie wzbudzają także modele sosnowe, znajdujące zastosowanie wśród nabywców z ograniczonym budżetem oraz olchowe o ciepłych odcieniach, które sprawiają, że pomieszczenia zyskują na przytulności. Wszystkie z nich gwarantują izolację termiczną i chronią przed hałasami dochodzącymi z innych pokojów.

Dodano: 03-07-2022
Autor: Antoni Czarnecki
Źródło:
http://stodom.pl/Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: