Invitta - Tekstylia dla restauracji

  • Telefon: 34 389 81 73
  • WWW: https://www.invitta.pl/
  • Miejscowość: Częstochowa
  • Adres: MIROWSKA 41A
  • Kod pocztowy: 42-200

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Nawet w renomowanej restauracji może dojść do przypadkowego zachlapania i zabrudzenia obrusu przez gości lub przez nieuważną obsługę. Choć materiał ten jest błyskawicznie zmieniany i oddawany do prania, a potem maglowania, nie zawsze udaje się perfekcyjnie sprać plamy. W takiej sytuacji obrus podawany jest utylizacji. 

W większości lokali gastronomicznych na stanie powinna znajdować się liczba nakryć na stół, odpowiadająca potrzebom lokalu w pełnym obstawieniu oraz do jednorazowej zmiany. W przypadku gdy występują stałe braki spowodowane koniecznością wyrzucenia obrusów nienadających się do użytku, konieczne jest ich domówienie. Przy wyborze dostawcy większość restauratorów nie zawsze kieruje się ceną, a jakością materiału oraz dokładnością wykonania na nim przeszyć. Takie priorytety są pokłosiem tego, że wielu klientów restauracji zwraca baczną uwagę nie tylko na serwowane potrawy, ale również na otoczenie, w którym spożywany jest posiłek. Perfekcyjnie czyste, odprasowane i eleganckie obrusy to absolutny must have w każdym lokalu, do którego przychodzi wymagająca klientela.

Dostawca ogłaszający się na stronie internetowej invitta.pl zaprasza właścicieli restauracji, barów oraz punktów gastronomicznych do zapoznania się z przygotowaną ofertą. Obejmuje ona różne nakrycia na stół (w tym plamoodporne), od standardowych obrusów o kształcie kwadratu bądź prostokąta aż po modele okrągłe lub owalne. W sprzedaży dostępne są również pasujące kolorystycznie rzutniki i serwety. 

Kadra dostawcy gwarantuje, że proponowany asortyment powstał z surowca najwyższej jakości. Obrusy zachowują swój kolor i wygląd nawet po wielu praniach, co pozwala na ich bezproblemowe użytkowanie przez długi czas. 

Dodano: 05-07-2022
Autor: Kalina Pawlak
Źródło:
https://www.invitta.pl/obrusy-gastronomiczne,og9.htmlDodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: