STEP by STEP

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Elementy drewniane wymagają konserwacji, a na dodatek czasami blakną pod wpływem promieniowania słonecznego. Można je zastąpić produktami z konglomeratu, które odznaczają się większą wagą i eleganckim wyglądem. Nie wymagają one odświeżania, a utrzymanie ich w czystości jest łatwe. Ewentualne zabrudzenia pojawiające się na powierzchni można bowiem usunąć wilgotną ściereczką i łagodnym detergentem. Mówiąc o wyrobach z tego materiału, nie sposób nie wspomnieć o parapetach wewnętrznych i zewnętrznych.

Spotyka się je w coraz większej liczbie domów lub mieszkań, ponieważ zachwycają oryginalnym designem, a na dodatek występują w wielu odcieniach. Na konglomerat składa się mielony kamień, który jest niepodatny na pękanie i inne uszkodzenia mechaniczne. Nie chłonie on wody, dlatego znajduje zastosowanie podczas deszczowych dni i nie niszczy się na skutek wysokich temperatur. To trwały i nienasiąkliwy wyrób o dużych walorach estetycznych, który jest ozdobą samą w sobie.

Parapety z konglomeratu można przycinać zgodnie z własnymi preferencjami, dzięki czemu wpasowanie ich w wybrane pomieszczenie nie stanowi problemu. Dają one możliwość zaprojektowania pomysłowej aranżacji wnętrza i doskonale komponują się z innymi materiałami, takimi jak cegła, drewno czy beton. Kamień, z którego stworzono opisywane konstrukcje, połączono z żywicą poliestrową, wykorzystywaną jako łącznik. Dzięki niej stają się bardziej elastyczne i niepodatne na odkształcenia. Z tego powodu można stawiać na nich cięższe donice z kwiatami czy inne przedmioty.

Wytrzymałe parapety z konglomeratu w Poznaniu można zamówić na stronie stepbystep-schody.pl. Przedsiębiorstwo, które ją prowadzi, oferuje plamoodporne i niechłonące zapachów produkty, odnajdujące się w pomieszczeniach o różnym przeznaczeniu. Są one wolne od substancji toksycznych, dlatego mogą mieć kontakt z żywnością. Parapety konglomeratowe występują w wielu kolorach oraz wzorach. Firma proponuje modele w wersji matowej oraz połyskującej, która wpasowuje się zwłaszcza we wnętrza nowoczesne.

Dodano: 05-07-2022
Autor: Błażej Wasilewski
Źródło:
https://www.stepbystep-schody.pl/parapety-z-konglomeratu/Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: