PROMAT Centrum Stolarki Budowlanej

  • Telefon: 33 810 05 08
  • WWW: https://www.csbokna.pl/
  • Miejscowość: Bielsko Biała
  • Adres: Terenowa 1
  • Kod pocztowy: 43-300

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Tak duża popularność drzwi drewnianych wynika z licznych zalet, jakimi się cechują. Są one wykorzystywane w formie drzwi wejściowych oraz do poszczególnych pomieszczeń. Występują w wielu odcieniach, co ułatwia dopasowanie ich do stylistyki wnętrz, a ponadto są niepodatne na wahania temperatur oraz silne promieniowanie słoneczne. Tego typu konstrukcje rzadko blakną, dlatego wyglądają jak nowe. Występują w wersji minimalistycznej oraz z przyciągającymi spojrzenia zdobieniami. Niektórzy stawiają też na modele z przeszkleniami, dzięki którym pokoje sprawiają wrażenie większych, niż są w rzeczywistości.

Drewno to materiał znany nie od dziś. Jest on ceniony za właściwości akustyczne oraz termoizolacyjne, chroniące przed wyziębianiem pomieszczeń podczas chłodniejszych dni. Drzwi z niego produkowane rzadko się odkształcają, są stabilne i wyróżniają się eleganckim wyglądem. Stanowią estetyczną wizytówkę domu lub mieszkania i odznaczają się niską rozszerzalnością cieplną. Nie przepuszczają one chłodu ani ciepła pochodzącego z zewnątrz, co ułatwia utrzymanie pożądanej temperatury w pomieszczeniach.

Drzwi zewnętrzne rzucają się w oczy, dlatego warto przemyśleć ich wybór. Pomoc w doborze najodpowiedniejszych modeli zapewniają pracownicy przedsiębiorstwa prowadzącego stronę csbokna.pl. Jest to firma z Bielska-Białej sprzedająca drzwi w kilku rozmiarach, które zachwycają swoim wyglądem nawet najbardziej wymagających nabywców. To uniwersalne rozwiązanie, wpasowujące się w obiekty nowoczesne i klasyczne.

W wielu przypadkach drzwi z drewna są użytkowane nawet przez 70 lat, bez konieczności wymiany. Znajdują zastosowanie niezależnie od warunków pogodowych i stanowią skuteczną barierę dla dźwięków. Jest to powód, dla którego bywają montowane w obiektach położonych w pobliżu ruchliwych ulic lub placów zabaw. Drewno to materiał ekologiczny i nietoksyczny, który sprawia, że wnętrza zyskują na przytulności, dlatego sprawdza się w przestronnych obiektach, które niekiedy sprawiają wrażenie pustych.

Dodano: 12-07-2022
Autor: Marcin Szewczyk
Źródło:
https://www.csbokna.pl/drzwi/Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: