Paleczny Sp. z o.o.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Nie każda firma zajmująca się skupowaniem aut oraz części samochodowych posiada uprawnienia pozwalające na zgodne z obowiązującą legislacją recyklingowanie takich elementów, jak chociażby akumulator. Do przeprowadzenia tego rodzaju procesu przede wszystkim potrzebne jest odpowiednie zaplecze techniczne, technologiczne oraz możliwości transportowe. Odbiorca powinien też dysponować kompetentną kadrą, która przetransportuje zużyte podzespoły do miejsca rozbiórki z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

Toksyczne elektroodpady powinny być jak najszybciej zneutralizowane. Zadania tego podejmują się pracownicy firmy Paleczny Sp. z o. o. Spełniają wyszczególnione wcześniej warunki, jako certyfikowany odbiorca przedsiębiorstwo legitymuje się też wszystkimi potrzebnymi pozwoleniami. Kadra zaprasza do kontaktu przedstawicieli złomowisk, punktów skupów używanych pojazdów oraz serwisy naprawcze, na których stanie można znaleźć niesprawne i nienadające się już do naprawy akumulatory. Skorzystanie z oferty to sposób na szybkie pozbycie się problemu z zalegającymi częściami, które mogą okazać się szkodliwe dla środowiska.

Pracownicy odbierają zużyty sprzęt od klientów na terenie całego kraju. Odpowiadają też na zgłoszenia osób prywatnych, które nie mają możliwości przeprowadzić we własnym zakresie recyklingu akumulatorów samochodowych. Każdy odbiór jest wyceniany indywidualnie. W gestii osób prowadzących zbiórkę jest zabezpieczenie zabranych elementów na czas transportu. Firma dysponuje pojazdami przystosowanymi do przewozu materiałów niebezpiecznych. Każde auto wykorzystywane przy odbiorze od klienta zużytego ogniwa zasilającego jest także odpowiednio oznaczone, zgodnie z obowiązującymi normami. 

Dodano: 06-08-2022
Autor: Nicole Nowakowska
Źródło:
https://www.paleczny.pl/oferta/zbiorka-akumulatorow-odzysk-i-recykling/
https://e.autokult.pl/42378,recykling-akumulatorow-co-z-elektrykami-ktore-skonczyly-swoj-zywot


Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: