Ośrodek Rekreacyjno Sportowy Grażyna Czarnecka

  • Telefon: +48 607566539
  • WWW: http://czarneckibus.pl
  • Miejscowość: Rogoźno
  • Adres: Za jeziorem 40
  • Kod pocztowy: 64-610

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Komfortowe przewozy pracownicze lub turystyczne są możliwe dzięki autokarom. To przestronne pojazdy transportujące nawet kilkadziesiąt osób jednocześnie, które sprawdzają się wśród dużych rodzin, grup przyjaciół i nie tylko. Bywają wynajmowane na pielgrzymki oraz podczas wycieczek szkolnych, imprez sportowych, kolonii i międzynarodowych wyjazdów. Zapewniają maksimum bezpieczeństwa i wygody, nawet w przypadku wielogodzinnych tras. Autokary dla biur podróży lub innych przedsiębiorstw można wynająć na witrynie czarneckibus.pl. Prowadzi ją renomowana firma, gwarantująca szeroki wybór połączeń, punktualne docieranie do celu oraz niewygórowane koszty, które są mniejsze w porównaniu do jazdy własnym samochodem lub lotu samolotem.

Jazda autokarem jest bardziej ekologiczna w porównaniu do aut osobowych, ponieważ daje szansę przewozu wielu osób jednocześnie, bez konieczności użytkowania kilku samochodów, które generowałyby większą ilość spalin. Przewoźnik, o jakim mowa, proponuje zadbane autokary o dużej przestrzeni użytkowej, w których każdy pasażer czuje się dobrze. Prowadzą je kierowcy dysponujący niezbędnymi licencjami. Dbają oni o regularne postoje i wybierają możliwie jak najkrótsze trasy.

Powodem, dla którego autokary są tak chętnie wynajmowane przez osoby wybierające się na urlop, jest obecność licznych udogodnień, wpływających na zadowolenie klientów. Składają się na nie między innymi fotele z funkcją rozkładania do pozycji półleżącej lub leżącej, stoliki na drobiazgi, zasłonki w oknach, systemy klimatyzacji dające przyjemny chłód w trakcie upałów oraz telewizory, na których wyświetlane są filmy. Nie bez znaczenia jest także nowoczesne nagłośnienie, odtwarzacze DVD oraz mikrofon wykorzystywany przez przewodników wycieczek.

Dodano: 31-08-2022
Autor: Franciszek Lis
Źródło:
http://czarneckibus.pl/oferta/wynajem-autokarow-dla-biur-podrozy-i-agencji-turystycznych/Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: