Primeko Technologie Ekologiczne

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

W ostatnich latach na popularności zyskują ekologiczne systemy, wykorzystywane w gospodarstwach domowych, które nie szkodzą środowisku ani zdrowiu człowieka. Zalicza się do nich oczyszczalnie z drenażem rozsączającym, nazywane szambami. Zbudowano je z pojemnych zbiorników, używanych do wstępnego oczyszczania oraz przewodów, których zadaniem jest rozprowadzanie oczyszczonych ścieków na teren działki. Najczęściej do produkcji takich szamb używa się tworzyw sztucznych. To trwałe materiały, mogące mieć kontakt z wilgocią i środkami chemicznymi, które są odporne na silne naciski.

Konstrukcje te odznaczają się szczelnością, co chroni przed przedostawaniem się do ziemi nieoczyszczonych wód. Szamba odznaczają się lekką konstrukcją, przekładająca się na sprawny transport i bezproblemowy montaż. Niektóre modele wymagają dodatkowego zakotwiczenia, chroniącego przed przesuwaniem się na skutek przejeżdżania pojazdów czy opadów atmosferycznych.

Zbiorniki te z biegiem czasu mogą ulec uszkodzeniom. W takich sytuacjach część osób kontaktuje się ze specjalistami z Primeko. Jest to zaufany i doświadczony serwis szamba ekologicznego, zapewniający sprawną realizację zleceń oraz konkurencyjny cennik. Przedstawiciele firmy mają doświadczenie w konserwacji oraz naprawie zbiorników różnego typu. Zajmują się między innymi modelami betonowymi o niskiej nasiąkliwości, które występują w wersji jednokomorowej i kilkukomorowej.

Dzięki współpracy z fachowcami można cieszyć się bezproblemową pracą oczyszczalni. Specjaliści zalecają wykonywanie przeglądów przynajmniej raz na 12 miesięcy, co pozwala wykryć niewidoczne na pierwszy rzut oka usterki i wdrożyć stosowne czynności naprawcze. Właściciele szamb powinni pamiętać między innymi o regularnym pozbywaniu się osadu, co uchroni przed pojawianiem się kożuchów, czyszczeniu filtrów co pół roku oraz sprawdzaniu drożności rur. Równie istotne jest uzupełnianie zbiorników specjalnymi preparatami z kulturami mikroorganizmów, które przyspieszają rozkład tłuszczy.

Dodano: 11-08-2022
Autor: Dominik Dąbrowski
Źródło:
https://oczyszczalnieprimeko.pl/produkty/przemyslowe-oczyszczalnie/biodisc/Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: