SWIMPLE sp. z.o.o.

  • Telefon: 573 240 650
  • WWW: https://swimple.pl/
  • Miejscowość: Warszawa
  • Adres: Krasińskiego 67A
  • Kod pocztowy: 01-755

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Nauka pływania bywa mylnie kojarzona z zajęciami dla dzieci. Prawda jest taka, że uczestniczą w niej także dorośli, chcący opanować lęk przed wodą i nabyć przydatną umiejętność. Zapisują się oni chętnie na pływalnię Swimple, której pracownicy organizują kurs pływania dla dorosłych w Warszawie, odbywający się indywidualnie lub w małych grupach. Zajęcia znajdują zastosowanie zarówno wśród początkujących, jak i nieco bardziej zaawansowanych klientów, chcących nauczyć się nowych technik pod okiem wykwalifikowanych instruktorów.

Nauka przebiega w kilku etapach, a pierwszym z nich jest przełamanie barier psychicznych oraz oswojenie się z wodą. Pracownicy rozpoczynają zajęcia od prostych czynności, ażeby z biegiem tygodni systematycznie podnosić poprzeczkę. Przyglądają się oni poprawności wykonywania poszczególnych ruchów oraz sposobie oddychania pod wodą. Uczą zainteresowanych pływać kraulem, żabką, na plecach oraz stylem motylkowym. Do dyspozycji klientów oddano szereg przydatnych akcesoriów, takich jak piankowe deski lub tak zwane makarony, przyjmujące postać długich rurek, wkładanych zazwyczaj pod ramiona.

Lekcje odbywające się na basenie to świetna metoda na przełamanie lęków w sposób kontrolowany i bezpieczny. Trenerzy dbają o komfort podopiecznych i reagują zawsze wtedy, gdy dostrzegą zagrożenie. Kierują ofertę również do najmłodszych, dla których organizują zajęcia grupowe, dające szansę poznawania rówieśników o podobnych zainteresowaniach. Regularne pływanie zmniejsza ryzyko pojawiania się wad postawy oraz otyłości, która współcześnie dotyka coraz młodsze osoby.

Obiekt, w jakim odbywają się lekcje, powstał w 2018 roku i znajduje się na Mokotowie. Jest on rekomendowany ze względu na przestronne i zadbane szatnie, konkurencyjny cennik oraz obecność trybun, nieocenionych w trakcie sportowych zawodów lub lekcji pokazowych dla rodziców, chcących zobaczyć postępy swoich pociech. W środku znajdują się tory do pływania rekreacyjnego, powstałe z myślą o klientach indywidualnych, którzy nie uczęszczają na zorganizowane zajęcia.

Dodano: 19-08-2022
Autor: Nicole Nowakowska
Źródło:
https://swimple.pl/nauka-plywania-warszawa-praga-polnoc/Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: