Stępień Dermatolog

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Medycyna estetyczna, dziedzina, której zabiegi cieszą się w Polsce coraz większą popularnością, oferuje różne rozwiązania i pozwala pozbywać się rozmaitych problemów. Zdecydowanie jednak jej najważniejszym celem jest odmładzanie, między innymi dlatego, że przed jej wynalezieniem praktycznie nie było to możliwe. Dziś już nie trzeba wyglądać na swój wiek, bo można zarówno zapobiegać pojawianiu się oznak starzenia, jak i je usuwać.

Na jakie zabiegi można zdecydować się, na przykład gdy chodzi o odmładzanie skóry w Krakowie? Rozwiązań jest bardzo wiele i stale pojawiają się kolejne - medycyna estetyczna dynamicznie się rozwija. Każdy zatem może wybrać coś dla siebie, zarówno pod względem kosztów (nie są to już rozwiązania tylko dla najzamożniejszych), jak i efektów. Na co warto postawić? Obecnie duży nacisk kładzie się na zachowanie naturalności, dlatego w modzie są zabiegi, które pozwalają ją zachować, mimo wyraźnego efektu odmłodzenia. Gabinet opisany na stronie stepien-dermatolog.pl, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów oraz wpisując się w ten trend, oferuje odmładzanie za pomocą nici liftingujących. Jest to jedna z wielu alternatyw dla klasycznego zabiegu, przywracającego skórze właściwe napięcie i usuwanie zmarszczek, nawet mocno zaawansowanych. Nici są jednak dużo mniej inwazyjnym zabiegiem - wstrzykuje się je pod skórę, nie ma zatem mowy o zabiegu chirurgicznym. Jest to też rozwiązanie bezpieczne i dające efekt na określony czas. Nici z wolna wchłaniają się w organizmie, zabieg można zatem powtórzyć.

A jak działa ta metoda? Nici stanowią rusztowanie dla skóry, podpierają ją, dzięki czemu od nowa staje się ona napięta i zmarszczki znikają. Efekt jest bardzo naturalny, nie ma bowiem mowy o wypełnianiu skóry, rozpychaniu jej i zmianie rysów. Jednocześnie skóra odzyskuje młodzieńczy wygląd. Efekt jest taki, jakby był on dziełem natury, nic więc dziwnego, że metoda ta cieszy się dużą popularnością. W dodatku istnieje niewiele przeciwwskazań do jej wykonania, a cena jest niewygórowana.

Dodano: 21-08-2022
Autor: Ignacy Sikorski
Źródło:
https://stepien-dermatolog.pl/lifting-twarzyDodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: