Polskie Centrum Sztuk Walki RED TIGER

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Poruszanie się po zapadnięciu zmroku po niektórych dzielnicach wiąże się z niebezpieczeństwem i ryzykiem napaści. Tego typu sytuacje oddziałują na ludzką psychikę i niejednokrotnie prowadzą do konieczności zasięgnięcia pomocy u specjalistów. Jedną z metod na zwiększenie swojego komfortu podczas samotnego powrotu z pracy czy imprezy, jest poznanie podstawowych zasad samoobrony. Taką możliwość daje polskie centrum sztuk walki Red Tiger, czyli szkoła z wieloletnim doświadczeniem, zatrudniająca sprawdzonych instruktorów, kierujących ofertę do osób początkujących i nieco bardziej zaawansowanych.

Szkoła mieści się w Warszawie, a kurs samoobrony, jaki proponuje, znajduje zastosowanie wśród klientów w różnym wieku. Podczas jego trwania zainteresowani poznają obsługę gazów pieprzowych oraz paralizatorów, czyli niewielkich elementów, które z łatwością mieszczą się w kieszeniach lub torebkach, dzięki czemu można je mieć zawsze przy sobie. Specjaliści wyjaśniają, w jakich miejscach kupować tego typu produkty oraz jak sprawdzać, czy pochodzą one z zaufanych źródeł. Kwestie te przekładają się na niezawodność działania w razie niespodziewanych sytuacji.

Wszystkie kursy koncentrują się na podobnych elementach i składają się z części teoretycznej oraz praktycznej. Podczas ich trwania zainteresowani poznają najważniejsze procedury bezpieczeństwa, jak również ćwiczą chwyty, kopnięcia oraz bezpieczne upadanie. Niekiedy podczas zajęć odgrywane są scenki, w których uczestniczą napastnicy oraz osoby, które muszą się bronić.

Wiedza wynoszona z kursów daje szansę rozpoznania niepokojących gestów potencjalnego agresora, co przyspiesza czas reakcji i pozwala oddalić się w bezpieczne miejsce. Zaletą uczestnictwa w opisywanych zajęciach jest możliwość pozyskania informacji z rzetelnych źródeł oraz otrzymania odpowiedzi na szereg pytań. Nie wymagają one doskonałej sprawności fizycznej, ponieważ o wiele ważniejsza jest chęć nauki i zaangażowanie. To także znakomita okazja na poznanie nowych osób i zwiększenie pewności siebie.

Dodano: 26-08-2022
Autor: Alex Krajewski
Źródło:
http://www.redtiger.com.pl/samoobrona/Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: